Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho valt Tottenham-spelers af: ik miste de juiste houding

Mourinho valt Tottenham-spelers af: ik miste de juiste houding

ZAGREB (ANP) - Trainer José Mourinho was donderdag teleurgesteld in de spelers van Tottenham Hotspur. De Londenaren verloren in de achtste finales na verlenging verrassend met 3-0 van Dinamo Zagreb.

"Alleen in de laatste tien minuten van de tweede helft van de verlenging deden we er alles aan om een goed resultaat te halen", aldus Mourinho. "In de reguliere speeltijd en eerste helft van de verlenging was dat niet zo. Ik zag geen ploeg aan het werk die bezig was aan een belangrijke wedstrijd. Een andere houding is echt nodig. Alleen zeggen dat ik teleurgesteld ben, is niet genoeg. Ik voel veel meer dan verdriet alleen."

Tottenham had vorige week de eerste wedstrijd met 2-0 gewonnen. Alle drie de treffers van Dinamo Zagreb kwamen donderdag op naam van Mislav Orsic.

Mourinho ging nog even door: "Ik ben naar de kleedkamer van Zagreb geweest om de spelers te feliciteren. Voetbal gaat er niet alleen om dat spelers van het ene team alleen meer kwaliteiten hebben dan de spelers van het andere team. Voetbal gaat om houding, op basis daarvan hebben ze van ons gewonnen. Ik heb mijn spelers in de rust nog gewaarschuwd. Ze schrokken pas wakker toen het 2-0 werd en we richting de verlenging gingen. Ik kan me alleen maar verontschuldigen bij de supporters van Tottenham."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verspilt geen krachten in aanloop naar Liverpool

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen voor de wedstrijd in de Champions League bij Liverpool geen krachten hoeven verspillen tegen Valencia. De Spaanse koploper won in Madrid met 4-0.

5 uur geleden
Gravenberch helpt Liverpool na vier competitienederlagen aan zege

LIVERPOOL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ryan Gravenberch heeft Liverpool na vier competitienederlagen op rij weer een zege geboekt in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot was thuis met 2-0 te sterk voor Aston Villa.

5 uur geleden
Feyenoord neemt koppositie weer over na zege op FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van PSV. De formatie van trainer Robin van Persie boekte een 3-1-zege op FC Volendam, net genoeg om de Eindhovenaren op doelsaldo te passeren.

7 uur geleden
Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We moeten gewoon door", zei hij na een gelijkspel tegen sc Heerenveen (1-1). "Woensdag spelen we weer een mooie wedstrijd tegen Galatasaray. Natuurlijk heb ik daar zin in. Voetballen in de Champions League is het mooiste wat er is."

8 uur geleden
NAC wint na bekeruitschakeling van Go Ahead Eagles

BREDA (ANP) - NAC heeft zich na de bekeruitschakeling van eerder deze week herpakt in de Eredivisie door thuis met 1-0 van Go Ahead Eagles te winnen. Voor de club uit Breda is het de eerste zege in zes weken tijd.

8 uur geleden
Bayern München wint met gemak van Bayer Leverkusen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de negende competitiewedstrijd in de Bundesliga gewonnen. De ongeslagen ploeg van trainer Vincent Kompany rekende af met Bayer Leverkusen: 3-0. Dat was ook al de stand bij rust.

8 uur geleden
Trainer Heitinga had gehoopt dat Ajax verder was

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga erkent dat Ajax te wisselvallig presteert om mee te strijden om de bovenste twee plekken van de Eredivisie, die een ticket voor de Champions League opleveren. "We hebben in de voorbereiding onze doelstellingen neergelegd", zei hij na een gelijkspel (1-1) tegen sc Heerenveen. "We hadden gehoopt dat we verder waren."

9 uur geleden