Mourinho twijfelt nog over inzetbaarheid Dybala tegen Feyenoord
ROME (ANP) - Trainer José Mourinho zegt nog niet te weten of hij donderdagavond tijdens de thuiswedstrijd van AS Roma tegen Feyenoord over Paulo Dybala kan beschikken. De spits trainde woensdag opnieuw mee. "Maar het was een training op lage intensiteit", zei de coach uit Portugal. "We hebben nog een dag om een goede beslissing te nemen."
Het heeft er veel van weg dat Dybala klaar is voor een basisplaats. Maar Mourinho ontkende op een persconferentie dat hij verstoppertje speelt. "Ik weet het echt nog niet", zei hij over de inzetbaarheid van zijn Argentijnse vedette. "Ik moet uiteindelijk de beslissing nemen. Maar als hij start, dan loop ik het risico dat ik hem na 10 minuten moet wisselen. Dat is een afweging."
Dybala liep vorige week een spierblessure op tijdens de eerste helft van het verloren uitduel met Feyenoord in de kwartfinale van de Europa League (1-0). Lorenzo Pellegrini en Tammy Abraham gingen ook gehavend naar de kant in De Kuip. Maar beide spelers scoorden zondag alweer tegen Udinese (3-0) in de Serie A.
Vertrouwen
Georginio Wijnaldum verscheen aan de aftrap tegen Udinese, na een invalbeurt tegen zijn oude club Feyenoord. De geblesseerde Rick Karsdorp is voorlopig niet inzetbaar voor de huidige nummer 3 van de Italiaanse competitie.
AS Roma put vertrouwen uit de vorige twee thuisduels met Salzburg en Real Sociedad in de Europa League, die een zege van 2-0 opleverden. Een dergelijke uitslag tegen Feyenoord volstaat voor twee duels met Bayer Leverkusen of het Belgische Union in de halve eindstrijd van de Europa League.
"We hebben respect voor Feyenoord", zei Mourinho. "Maar we willen winnen en twee doelpunten meer maken dan zij. Ik geloof in mijn team en in ons stadion, dat met ons mee zal spelen. Onze fans komen niet alleen om te zingen, springen of met een vlag te zwaaien. Maar ze zullen dit spel met ons willen spelen, zoals ze in het verleden al vaak hebben gedaan. Ik wil 67.000 extra spelers."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
24 minuten geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/BELGA) - Tijjani Reijnders, Nathan Aké en hun ploeggenoten bij Manchester City mogen thuis in alle rust toeleven naar het Champions League-duel met Borussia Dortmund van woensdag. Hun coach Pep Guardiola besloot de gebruikelijke training op de dag voor de wedstrijd af te gelasten om zijn spelers zo wat extra rust te gunnen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg en Steven Berghuis missen woensdagavond ook het thuisduel van Ajax met Galatasaray in de Champions League. "Kasper is wel op de weg terug", zei trainer John Heitinga op een persconferentie. "Hij traint weer mee, maar deze wedstrijd komt te vroeg voor hem. De terugkeer van Berghuis gaat langer duren."
6 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.
8 uur geleden