Mourinho: Spurs niet in zelfde 'transferwereld' als andere clubs
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan niet concurreren met andere Engelse clubs tijdens de transferperiode. Dat stelde trainer José Mourinho voorafgaand aan het duel met Manchester United.
"We weten dat we niet in dezelfde klasse zullen zitten, in dezelfde wereld, als clubs die het helemaal anders aanpakken", zei Mourinho. "Je hebt nu al voorbeelden van clubs die investeren en belangrijke transfers doen, terwijl we zijn nog negen wedstrijden verwijderd zijn van het einde van het seizoen."
Mourinho doelt daarmee op onder meer Chelsea, dat donderdag de komst van Timo Werner bekendmaakte.
Kleine wijzigingen
"Maar verwacht ik van ons dat we niets gaan doen en precies dezelfde ploeg houden als op dit moment? Dan zeg ik nee", aldus de Portugese trainer. "Ik verwacht dat we een paar kleine wijzigingen zullen doorvoeren. Als we ons verbeteren op twee of drie posities, sta ik volledig open voor de uitdaging."
Tottenham Hotspur neemt het vrijdag om 21.15 uur in Londen op tegen Manchester United. Een startbewijs voor de Champions League is ver uit zicht voor de Spurs, die achtste staan.
Meer uit Voetbal
BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
47 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
6 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
8 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
11 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
19 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
19 uur geleden