Mourinho slikt woorden over VAR in na nederlaag Spurs
SHEFFIELD (ANP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur was zichtbaar woedend toen in de eerste helft van het duel met Sheffield United een doelpunt van Harry Kane werd afgekeurd wegens hands van Lucas Moura. Na afloop van de wedstrijd die Sheffield met 3-1 won, paste de Portugese trainer echter op zijn woorden.
"Ik kan niet zeggen wat ik ervan vind, want dan kom ik in de problemen en word geschorst en dat wil ik niet", zei Mourinho. Op de vraag of hij nog met de scheidsrechter had gesproken, had de coach een subtiel antwoord. "Welke scheidsrechter bedoel je? De scheidsrechter zit verstopt in een of ander kantoor. Deze man op het veld is niet de scheidsrechter."
Kane leek de Spurs in de eerste helft een minuut na de openingstreffer van Thomas Berge op gelijke hoogte te brengen. Naar het oordeel van de videoscheidsrechter kreeg Moura vlak daarvoor de bal tegen zijn hand toen hij in een duel ten val kwam. De bal belandde bij Kane die scoorde. De VAR keurde het doelpunt echter af. Ook Sheffield-coach Chris Wilder noemde de beslissing van de VAR "een farce".
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
6 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
18 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
20 uur geleden