Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho hoopt dat het snel 1 juli is

Mourinho hoopt dat het snel 1 juli is

LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho ziet de nabije toekomst somber in bij Tottenham Hotspur. Met Harry Kane en Son Heung-min staan de twee topscorers van de Spurs aan de kant met blessures en de aanvallers zijn voorlopig niet terug. Met het drukke programma dat zijn ploeg nog heeft, vreest Mourinho voor personele problemen.

"Wat mij betreft zou het nu al 1 juli zijn", zei Mourinho, doelend op het einde van het seizoen. "We zitten in een lastige situatie, ik maak me zorgen over de rest van het seizoen. Maar we moeten doorvechten."

Tottenham verloor woensdag voor eigen publiek het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League (0-1). Voor de verliezend finalist van vorig seizoen dreigt uitschakeling, al houdt Mourinho hoop. "Het staat 1-0, niet 10-0. Het ligt nog helemaal open, zo simpel is het", aldus de 57-jarige Portugees, die eind november de ontslagen Mauricio Pochettino opvolgde. Vorig seizoen verloren de Spurs in de halve finales thuis met 1-0 van Ajax, maar ze bereikten alsnog de eindstrijd door de return na een 2-0-achterstand met 3-2 te winnen.

"Ik ben trots op de spelers, maar deze situatie baart me wel zorgen", aldus Mourinho. "Lucas Moura, Steven Bergwijn, Giovani Lo Celso; ze waren allemaal helemaal op na de wedstrijd. Erik Lamela speelde de laatste 20 minuten zonder dat hij met de groep getraind had. We hebben echt een probleem. We zullen ons systeem moeten aanpassen aan de spelers die we nog over hebben. Als het om nog één wedstrijd zou gaan, zou ik zeggen: geen probleem. Maar we hebben nog heel wat duels in de FA Cup en Premier League te gaan. Ik kan iedereen wel verzekeren dat we in de return tegen Leipzig alles zullen geven."

Meer uit Voetbal

Deense bond: FIFA ontwijkt kritische vragen over investeringsplan

KOPENHAGEN (ANP/RTR) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft kritische vragen over het omstreden en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond FIFA Forward Enterprise van voorzitter Gianni Infantino ontweken. Dat stelt Jesper Møller, voorzitter van de Deense voetbalbond DBU, na een vergadering van de juridische commissie van de FIFA.

2 uur geleden
Supporterscollectief baalt van KNVB-maatregelen tegen vuurwerk

LEEUWARDEN/UTRECHT (ANP) - Supporterscollectief Nederland is teleurgesteld over de nieuwe maatregelen om vuurwerkgeweld bij voetbalwedstrijden tegen te gaan. Dat laat het samenwerkingsverband van Nederlandse supportersverenigingen zaterdag weten aan het ANP.

5 uur geleden
AZ lijdt tegen Willem II eerste puntenverlies in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit Eredivisieseizoen puntenverlies geleden. In de zesde speelronde eindigde de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Willem II in 1-1. AZ blijft voorlopig koploper in de competitie met 16 punten. Willem II heeft zijn tweede punt van het seizoen gepakt.

19 uur geleden
FIFA: locatie WK-finale in 2030 wordt pas later bepaald

ZÜRICH (ANP/AFP) - De locatie van de finale van het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wordt pas op een later moment bepaald. Dat zegt de FIFA vrijdag in een reactie op de woorden van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa.

1 dag geleden
Feyenoord legt na wangedrag bij Cambuur 47 fans stadionverbod op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft 47 fans een stadionverbod opgelegd. Het gaat om supporters die zich op 23 augustus misdroegen bij de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Zeven supporters van Cambuur raakten gewond toen uit het vak van Feyenoord veel vuurwerk werd afgestoken.

1 dag geleden
Fenerbahçe-trainer Kartal kondigt ontslag aan, voorzitter ontkent

ISTANBUL (ANP/RTR) - Het is onduidelijk of Oranje-international Nathan Aké bij Fenerbahçe nog een hoofdtrainer heeft. Ismail Kartal, coach van de Turkse voetbalclub, kondigde na het Champions League-duel met AS Roma (1-1) donderdagavond zijn ontslag aan. Clubvoorzitter Aziz Yildirim sprak het nieuws over zijn vertrek echter tegen.

1 dag geleden
FC Utrecht haalt doelman Padt terug naar Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Sergio Padt keert terug naar de Eredivisie. De 36-jarige doelman die eerder deze week zijn contract bij het Bulgaarse Ludogorets liet ontbinden, heeft bij FC Utrecht een contract getekend tot medio 2028.

1 dag geleden