Mourinho hoopt dat het snel 1 juli is
LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho ziet de nabije toekomst somber in bij Tottenham Hotspur. Met Harry Kane en Son Heung-min staan de twee topscorers van de Spurs aan de kant met blessures en de aanvallers zijn voorlopig niet terug. Met het drukke programma dat zijn ploeg nog heeft, vreest Mourinho voor personele problemen.
"Wat mij betreft zou het nu al 1 juli zijn", zei Mourinho, doelend op het einde van het seizoen. "We zitten in een lastige situatie, ik maak me zorgen over de rest van het seizoen. Maar we moeten doorvechten."
Tottenham verloor woensdag voor eigen publiek het eerste duel met RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League (0-1). Voor de verliezend finalist van vorig seizoen dreigt uitschakeling, al houdt Mourinho hoop. "Het staat 1-0, niet 10-0. Het ligt nog helemaal open, zo simpel is het", aldus de 57-jarige Portugees, die eind november de ontslagen Mauricio Pochettino opvolgde. Vorig seizoen verloren de Spurs in de halve finales thuis met 1-0 van Ajax, maar ze bereikten alsnog de eindstrijd door de return na een 2-0-achterstand met 3-2 te winnen.
"Ik ben trots op de spelers, maar deze situatie baart me wel zorgen", aldus Mourinho. "Lucas Moura, Steven Bergwijn, Giovani Lo Celso; ze waren allemaal helemaal op na de wedstrijd. Erik Lamela speelde de laatste 20 minuten zonder dat hij met de groep getraind had. We hebben echt een probleem. We zullen ons systeem moeten aanpassen aan de spelers die we nog over hebben. Als het om nog één wedstrijd zou gaan, zou ik zeggen: geen probleem. Maar we hebben nog heel wat duels in de FA Cup en Premier League te gaan. Ik kan iedereen wel verzekeren dat we in de return tegen Leipzig alles zullen geven."
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.
35 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
41 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Bartina Koeman, de vrouw van Ronald Koeman, is op 65-jarige leeftijd overleden. De voormalig bondscoach maakt het nieuws bekend op zijn Instagram-account. De echtgenote van Koeman leed aan chronische borstkanker. "Met intens verdriet, maar ook met grote trots en liefde, nemen wij afscheid van mijn prachtige vrouw, onze allerliefste mama en oma", schrijft Koeman.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.
10 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.
12 uur geledenBOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.
13 uur geleden