Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: had liever elf keer gewisseld in de rust

Mourinho: had liever elf keer gewisseld in de rust

DEURNE (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur weet genoeg. De Portugees gaf donderdag in de Europese uitwedstrijd tegen FC Antwerp heel wat reserves een kans in de basis, maar dat beviel allerminst. "Deze avond zorgt ervoor dat mijn keuzes in de toekomst heel makkelijk worden", zei Mourinho na de nederlaag in het Bosuilstadion (1-0).

Mourinho wisselde in de rust maar liefst vier spelers: Steven Bergwijn, Dele Alli, Giovani Lo Celso en Carlos Vinicius. "Ik had liever elf keer gewisseld", mopperde de Portugees, die onder anderen Son Heung-min en Lucas Moura in het veld bracht. Na amper een uur kwam ook Harry Kane in de ploeg voor Gareth Bale.

"Ik wil mijn spelers altijd graag kansen geven. We hebben een grote selectie met veel goede spelers", aldus Mourinho. "Het is mijn verantwoordelijkheid om ze kansen te geven, maar het is ook hun verantwoordelijkheid om die kansen dan met beide handen aan te pakken."

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

6 minuten geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

16 minuten geleden
Boscagli tekent voor vijf jaar bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.

1 uur geleden
Verdedigster Buurman verwacht iets meer spanning bij EK-debuut

SPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.

3 uur geleden
Meijer na vertrek bij NEC assistent van Ten Hag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.

3 uur geleden
Feyenoorder Steijn: als je mij haalt, haal je doelpunten

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.

6 uur geleden
Van Bronckhorst wordt assistent van Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.

6 uur geleden