Mourinho gunt Bale de tijd om in vorm te komen bij Spurs
LONDEN (ANP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur geeft Gareth Bale de tijd om aan zijn vorm te slijpen. De aanvaller uit Wales is na zeven jaar bij Real Madrid op huurbasis terug bij de Engelse club, maar heeft nog weinig speeltijd gekregen.
"Hij werkt hard, heeft nog geen minuut van de trainingen gemist en is eindelijk ook blessurevrij, maar 90 minuten voluit gaan is nog te veel gevraagd. Hij verbetert en hopelijk komt hij stel op een hoger niveau", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd in de Premier League tegen Brighton & Hove Albion.
De Portugees luwde wel de verwachtingen omtrent zijn aanwinst, die destijds langs de flanken wervelde en veelvuldig scoorde. De razendsnelle Bale verdiende er een transfer mee naar Real Madrid en was even de duurste speler ter wereld. "Zeven jaar is een lange tijd, dus Gareth is niet meer dezelfde voetballer. Niet beter of slechter, maar anders. Spelers veranderen in de loop der jaren; ze proberen andere kwaliteiten en verantwoordelijkheden te ontdekken die passen in het tactische systeem van hun teams", aldus Mourinho.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
3 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
15 uur geleden