Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: geen Europees voetbal is niet het einde van de wereld

Mourinho: geen Europees voetbal is niet het einde van de wereld

LONDEN (ANP/RTR) - Vorig jaar stond Tottenham Hotspur nog in de finale van de Champions League, nu dreigt de ploeg van José Mourinho zelfs naast een ticket voor de Europa League te grijpen. Toch is dat volgens de Portugese trainer geen reden tot paniek. "Als we niet in de top 6 eindigen, zou dat niet het einde van de wereld betekenen", zei de Portugese trainer. "Het is waarschijnlijk zelfs het begin van een nieuwe wereld."

De Spurs worstelen zich door dit seizoen heen. Ook Mourinho heeft de Londense ploeg na het ontslag van manager Mauricio Pochettino niet echt aan de praat kunnen krijgen. Tottenham Hotspur staat in de Premier League op de negende plaats. Een ticket voor de Champions League is al vrijwel buiten bereik en ook kwalificatie voor de Europa League wordt een lastige opgave voor de ploeg van aanvaller Steven Bergwijn, die in de winter overkwam van PSV.

"Natuurlijk kunnen we niet blij zijn als we het niet halen. Maar we moeten dan wel met een optimistische blik naar volgend seizoen kijken. Ik geloof in de ontwikkeling van dit team", zegt Mourinho. "De selectie verandert en daarmee ook de groepsdynamiek en de motivatie."

Meer uit Voetbal

NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 minuten geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

4 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

5 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

5 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

5 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

6 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

7 uur geleden