Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: geen coach ter wereld houdt fitte Bale op de bank

Mourinho: geen coach ter wereld houdt fitte Bale op de bank

LONDEN (ANP) - Gareth Bale lijkt eindelijk van waarde te worden voor Tottenham Hotspur. Zondag scoorde de eerder bij Real Madrid in ongenade gevallen topspeler van weleer twee keer tegen Burnley (4-0) en had hij ook nog een assist. "Als hij topfit is, speelt hij", zei trainer José Mourinho. "Geen coach ter wereld houdt hem dan op de bank."

Toch speelde Bale niet vaak sinds hij vorig jaar terugkeerde bij de club uit Londen. Mourinho: "Gareth kent zijn lichaam als geen ander en hij weet precies wat hij wel en niet kan. Ik kan nu wel roepen dat ik hem zover heb gekregen, maar dat heeft hij zelf gedaan. Wij proberen hem daarbij uiteraard te ondersteunen. Het enige wat ik wil, is dat hij hier gelukkig is."

De twee doelpunten waren mooi meegenomen, aldus Mourinho. "Het belangrijkste is echter dat Bale fysiek in staat is om op het hoogste niveau belangrijk te zijn voor ons. Dat is waar het om gaat. Ervaring en kwaliteit heeft hij in ruime mate, dat is niet het probleem. Hij moet fit zijn, dan komt de rest vanzelf."

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

3 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

4 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

4 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

4 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

5 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

8 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

8 uur geleden