Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: geen coach ter wereld houdt fitte Bale op de bank

Mourinho: geen coach ter wereld houdt fitte Bale op de bank

LONDEN (ANP) - Gareth Bale lijkt eindelijk van waarde te worden voor Tottenham Hotspur. Zondag scoorde de eerder bij Real Madrid in ongenade gevallen topspeler van weleer twee keer tegen Burnley (4-0) en had hij ook nog een assist. "Als hij topfit is, speelt hij", zei trainer José Mourinho. "Geen coach ter wereld houdt hem dan op de bank."

Toch speelde Bale niet vaak sinds hij vorig jaar terugkeerde bij de club uit Londen. Mourinho: "Gareth kent zijn lichaam als geen ander en hij weet precies wat hij wel en niet kan. Ik kan nu wel roepen dat ik hem zover heb gekregen, maar dat heeft hij zelf gedaan. Wij proberen hem daarbij uiteraard te ondersteunen. Het enige wat ik wil, is dat hij hier gelukkig is."

De twee doelpunten waren mooi meegenomen, aldus Mourinho. "Het belangrijkste is echter dat Bale fysiek in staat is om op het hoogste niveau belangrijk te zijn voor ons. Dat is waar het om gaat. Ervaring en kwaliteit heeft hij in ruime mate, dat is niet het probleem. Hij moet fit zijn, dan komt de rest vanzelf."

Meer uit Voetbal

Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

1 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

2 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

3 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

8 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

18 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

18 uur geleden