Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho gaat Bale bij Spurs niet inzetten als vervanger van Kane

Mourinho gaat Bale bij Spurs niet inzetten als vervanger van Kane

LONDEN (ANP/AFP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur sluit uit dat hij Gareth Bale in de spits gaat gebruiken als vervanger van de geblesseerd geraakte Harry Kane. De Spurs spelen zondag uit bij Brighton & Hove Albion.

Kane raakte donderdag in het verloren duel met Liverpool in de eerste helft geblesseerd aan beide enkels en kwam na de rust niet meer terug in het veld. De volgens Mourinho "onvervangbare" aanvaller is waarschijnlijke enkele weken niet inzetbaar.

Bale, die in het verleden af en toe op de spitsenpositie speelde, zou een optie kunnen zijn, maar Mourinho zei dat hij de van Real Madrid gehuurde Welshman niet in die rol gaat gebruiken. "Ik geloof niet dat Gareth een spits is en ik denk niet dat hij het leuk vindt om als spits te spelen", zei de Portugees die eraan toevoegde dat dit wel het moment is dat Bale zich gaat laten zien. "Als je een speler als Harry kwijtraakt, moeten de andere spelers zich laten gelden. Hopelijk kan hij ons helpen."

"We hebben er met Gareth over gesproken toen hij bij ons kwam. Hij was duidelijk tegen mij, dat hij zich niet meer ziet als een linkerspits zoals hij dat was en dat hij ook niet meer een nummer 10 is, een positie die hij eerder vervulde", zei Mourinho. "De plek waar hij graag wil spelen is de plek waar we hem ook inzetten, namelijk aan de rechterkant van de aanval."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

7 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

7 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

9 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

11 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

12 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

13 uur geleden