Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho gaat Bale bij Spurs niet inzetten als vervanger van Kane

Mourinho gaat Bale bij Spurs niet inzetten als vervanger van Kane

LONDEN (ANP/AFP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur sluit uit dat hij Gareth Bale in de spits gaat gebruiken als vervanger van de geblesseerd geraakte Harry Kane. De Spurs spelen zondag uit bij Brighton & Hove Albion.

Kane raakte donderdag in het verloren duel met Liverpool in de eerste helft geblesseerd aan beide enkels en kwam na de rust niet meer terug in het veld. De volgens Mourinho "onvervangbare" aanvaller is waarschijnlijke enkele weken niet inzetbaar.

Bale, die in het verleden af en toe op de spitsenpositie speelde, zou een optie kunnen zijn, maar Mourinho zei dat hij de van Real Madrid gehuurde Welshman niet in die rol gaat gebruiken. "Ik geloof niet dat Gareth een spits is en ik denk niet dat hij het leuk vindt om als spits te spelen", zei de Portugees die eraan toevoegde dat dit wel het moment is dat Bale zich gaat laten zien. "Als je een speler als Harry kwijtraakt, moeten de andere spelers zich laten gelden. Hopelijk kan hij ons helpen."

"We hebben er met Gareth over gesproken toen hij bij ons kwam. Hij was duidelijk tegen mij, dat hij zich niet meer ziet als een linkerspits zoals hij dat was en dat hij ook niet meer een nummer 10 is, een positie die hij eerder vervulde", zei Mourinho. "De plek waar hij graag wil spelen is de plek waar we hem ook inzetten, namelijk aan de rechterkant van de aanval."

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

2 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

2 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

2 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

14 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

15 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

15 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

15 uur geleden