Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: focus ligt op kwalificatie

Mourinho: focus ligt op kwalificatie

LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur kan zich met de thuiszege op Olympiakos verzekeren van de knock-outfase van de Champions League. De Portugese coach laat weten dat alle focus ligt op kwalificatie. "Het wordt geen eenvoudige wedstrijd. We speelden gelijk in Athene, dat laat zien dat er geen groot verschil tussen de teams is. Hopelijk kunnen we het resultaat halen waarmee we ons kwalificeren."

Mourinho debuteerde zaterdag bij de Spurs met een zege op West Ham United en is vol vertrouwen. "We zijn voor niemand bang. Geef me tijd om mijn ideeën te ontwikkelen en we kunnen het tegen welk team dan ook in Europa opnemen."

"Pas als mijn teams in de kwartfinales zijn gekomen, ga ik erover denken dat we een kans maken", zei Mourinho. "Op dit moment zijn we er nog ver vandaan. Dit is geloof ik mijn 148e wedstrijd in dit toernooi. Een van de redenen dat ik nooit in de groepsfase ben gestrand, is omdat mijn teams zich altijd richtten op de groepsfase en nooit op wat er daarna kon gebeuren."

Geen Michel Vorm

De coach kan niet beschikken over Ben Davies en over keeper Michel Vorm. De Nederlandse doelman heeft vorige week een kuitblessure opgelopen en kan naar verwachting begin december de training hervatten. Jan Vertonghen en Tanguy N'Dombele zijn weer aangesloten bij de groep.

"Het is belangrijk dat we het goede gevoel houden na de overwinning van zaterdag en dat we ons kwalificeren", keek Dele Alli vooruit. "De resultaten van Mourinho spreken voor zich. Hij is zeer ervaren en heeft al veel gewonnen dus het is goed om hem hier te hebben", zei de middenvelder over zijn nieuwe coach.

Meer uit Voetbal

Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

4 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

8 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

9 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

10 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

10 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

10 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

11 uur geleden