Mourinho: focus ligt op kwalificatie
LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur kan zich met de thuiszege op Olympiakos verzekeren van de knock-outfase van de Champions League. De Portugese coach laat weten dat alle focus ligt op kwalificatie. "Het wordt geen eenvoudige wedstrijd. We speelden gelijk in Athene, dat laat zien dat er geen groot verschil tussen de teams is. Hopelijk kunnen we het resultaat halen waarmee we ons kwalificeren."
Mourinho debuteerde zaterdag bij de Spurs met een zege op West Ham United en is vol vertrouwen. "We zijn voor niemand bang. Geef me tijd om mijn ideeën te ontwikkelen en we kunnen het tegen welk team dan ook in Europa opnemen."
"Pas als mijn teams in de kwartfinales zijn gekomen, ga ik erover denken dat we een kans maken", zei Mourinho. "Op dit moment zijn we er nog ver vandaan. Dit is geloof ik mijn 148e wedstrijd in dit toernooi. Een van de redenen dat ik nooit in de groepsfase ben gestrand, is omdat mijn teams zich altijd richtten op de groepsfase en nooit op wat er daarna kon gebeuren."
Geen Michel Vorm
De coach kan niet beschikken over Ben Davies en over keeper Michel Vorm. De Nederlandse doelman heeft vorige week een kuitblessure opgelopen en kan naar verwachting begin december de training hervatten. Jan Vertonghen en Tanguy N'Dombele zijn weer aangesloten bij de groep.
"Het is belangrijk dat we het goede gevoel houden na de overwinning van zaterdag en dat we ons kwalificeren", keek Dele Alli vooruit. "De resultaten van Mourinho spreken voor zich. Hij is zeer ervaren en heeft al veel gewonnen dus het is goed om hem hier te hebben", zei de middenvelder over zijn nieuwe coach.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden