Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mourinho: focus ligt op kwalificatie

Mourinho: focus ligt op kwalificatie

LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur kan zich met de thuiszege op Olympiakos verzekeren van de knock-outfase van de Champions League. De Portugese coach laat weten dat alle focus ligt op kwalificatie. "Het wordt geen eenvoudige wedstrijd. We speelden gelijk in Athene, dat laat zien dat er geen groot verschil tussen de teams is. Hopelijk kunnen we het resultaat halen waarmee we ons kwalificeren."

Mourinho debuteerde zaterdag bij de Spurs met een zege op West Ham United en is vol vertrouwen. "We zijn voor niemand bang. Geef me tijd om mijn ideeën te ontwikkelen en we kunnen het tegen welk team dan ook in Europa opnemen."

"Pas als mijn teams in de kwartfinales zijn gekomen, ga ik erover denken dat we een kans maken", zei Mourinho. "Op dit moment zijn we er nog ver vandaan. Dit is geloof ik mijn 148e wedstrijd in dit toernooi. Een van de redenen dat ik nooit in de groepsfase ben gestrand, is omdat mijn teams zich altijd richtten op de groepsfase en nooit op wat er daarna kon gebeuren."

Geen Michel Vorm

De coach kan niet beschikken over Ben Davies en over keeper Michel Vorm. De Nederlandse doelman heeft vorige week een kuitblessure opgelopen en kan naar verwachting begin december de training hervatten. Jan Vertonghen en Tanguy N'Dombele zijn weer aangesloten bij de groep.

"Het is belangrijk dat we het goede gevoel houden na de overwinning van zaterdag en dat we ons kwalificeren", keek Dele Alli vooruit. "De resultaten van Mourinho spreken voor zich. Hij is zeer ervaren en heeft al veel gewonnen dus het is goed om hem hier te hebben", zei de middenvelder over zijn nieuwe coach.

Meer uit Voetbal

Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

2 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

12 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

12 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

13 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

22 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

1 dag geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden