Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mount en Chilwell keren op tijd terug in Engelse EK-selectie

Mount en Chilwell keren op tijd terug in Engelse EK-selectie

LONDEN (ANP) - Middenvelder Mason Mount en verdediger Ben Chilwell mogen zich na een verplichte quarantaineperiode van tien dagen vanaf dinsdag weer in de Engelse EK-selectie begeven. Het duo is net op tijd weer beschikbaar voor de kraker dinsdagavond op Wembley tegen Duitsland in de achtste finales. De vraag is echter of bondscoach Gareth Southgate het aandurft om direct alweer een beroep te doen op het teruggekeerde tweetal.

"Dat is een ingewikkelde beslissing", gaf Southgate te kennen. "Ze hebben in de afgelopen periode individueel gereisd en getraind, apart van de groep. Dat is natuurlijk lastig. Ze hebben niet alleen in fysiek opzicht het nodige gemist, maar ook de tactische trainingen konden ze niet bijwonen. De teambesprekingen hebben ze gevolgd in andere kamers via een digitale verbinding. Door al die gescheiden contacten was het vooral voor hen een heel moeilijke tijd. Ik zal alles in overweging moeten nemen."

Mount en Chilwell, beiden van Chelsea, moesten in afzondering nadat ze hun Schotse clubgenoot Billy Gilmour na de onderlinge EK-wedstrijd (0-0) op 18 juni hadden omhelsd. Gilmour testte daarna positief op het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Willem II na nederlaag tegen Heracles in grote degradatiezorgen

TILBURG (ANP) - Willem II moet steeds meer vrezen voor degradatie na de thuisnederlaag van 2-1 tegen Heracles Almelo. De Tilburgers kunnen zich niet meer rechtstreeks handhaven in de Eredivisie. Vooralsnog zal de club als nummer zestien in de nacompetitie degradatie moeten zien te voorkomen, maar in een donker scenario is ook directe degradatie naar de eerste divisie nog mogelijk als Willem II ook de laatste twee competitiewedstrijden verliest.

1 uur geleden
WK voetbal voor vrouwen vanaf 2031 met 48 landenteams

ZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.

3 uur geleden
Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

5 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

5 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

5 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

6 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

7 uur geleden