Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorrijder Price boekt tweede etappezege in Dakar Rally

Motorrijder Price boekt tweede etappezege in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - De Australische motorrijder Toby Price heeft in de derde etappe van de Dakar Rally zijn tweede dagsucces geboekt. De tweevoudig winnaar van de woestijnrally was op zijn KTM de snelste in een proef over 403 kilometer rond Wadi Ad-Dawasir in Saudi-Arabiƫ. Hij had een kleine voorsprong op de Argentijn Kevin Benavides (Honda). De Oostenrijker Matthias Walkner (KTM) zette de derde tijd neer.

De Spanjaard Joan Barreda (Honda), winnaar van de tweede etappe, verloor veel tijd in de proef die over de nodige woeste zandduinen voerde, maar ook snelle en technische trajecten kende. Hij verspeelde de leiding in het algemeen klassement. Ook de Amerikaan Ricky Brabec (Honda), de winnaar van de rally in 2020, kwam op ruime achterstand binnen.

De Amerikaan Skyler Howes (KTM), die als vierde finishte in de etappe, is de nieuwe nummer 1 in de stand. Hij heeft 33 seconden voorsprong op Benavides. Price klom naar de vierde plek op 1.52 van Howes.

Meer uit Sport

Coste (101) overleden, was oudste nog levende olympisch kampioen

PARIJS (ANP/AFP) - Met de dood van Charles Coste is donderdag de oudste nog levende olympisch kampioen op 101-jarige leeftijd overleden. Dat maakte Marina Ferrari, de Franse minister van Sport, zondag bekend op X. Oud-wielrenner Coste veroverde op de Spelen van Londen 1948 het goud op de ploegenachtervolging.

3 uur geleden
Wennemars beleeft topweekend met pr's en eerste Nederlandse titel

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars is het olympische schaatsseizoen beter dan ooit begonnen. De 23-jarige schaatser van Team Essent verbeterde zichzelf op alle drie de afstanden die hij reed en veroverde zijn eerste Nederlandse titel bij de senioren op de 1000 meter. "Het is voor nu leuk", relativeerde hij deze prestaties ook in dit seizoen.

3 uur geleden
Hassan vreesde blessure in 'zware' marathon New York

NEW YORK (ANP) - Sifan Hassan liep in New York haar slechtste marathon tot nu toe. De olympisch kampioene van Parijs eindigde in de prestigieuze hardloopklassieker als zesde in 2.24.43. Zo laag was ze nog niet geƫindigd en zo langzaam was ze nog niet geweest op de 42,195 kilometer.

3 uur geleden
Leerdam blij met kwalificatie teamgenoot Verbij voor wereldbeker

HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam was heel blij met de kwalificatie van teamgenoot Kai Verbij voor de wereldbekerwedstrijden. De 26-jarige schaatsster koos er afgelopen seizoen voor om met coach Kosta Poltavets zonder team verder te gaan, maar kreeg in de aanloop naar het olympische seizoen in oud-wereldkampioen Verbij en Ted Dalrymple twee teamgenoten.

4 uur geleden
Leerdam denkt weer positief na eerdere schrik over haar lies

HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam is na zes Nederlandse titels op de 1000 meter op rij haar titel kwijtgeraakt, maar benadrukte na haar derde plaats op de kilometer de positieve punten. De 26-jarige schaatsster sprak na afloop wel van pijn in haar lies, maar constateerde ook enigszins tevreden dat ze haar doelen had behaald.

5 uur geleden
Keniaan Kipruto wint marathon New York na fotofinish

NEW YORK (ANP) - De Keniaan Benson Kipruto heeft met minimaal verschil de marathon van New York gewonnen. Hij rende na 42,195 kilometer samen met zijn landgenoot Alexander Mutiso door het finishlint. De fotofinish wees uit dat hij 0,16 seconde sneller was. Beide atleten kregen een tijd van 2.08.09 achter hun naam.

6 uur geleden
Schaatsster Groenewoud opnieuw de beste op de massastart

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud is voor de tweede keer Nederlands kampioen op de massastart geworden. De wereldkampioene op het onderdeel was bij de NK afstanden na zestien ronden de beste van een trio met haar twee ploeggenoten Bente Kerkhoff en Merel Conijn op de plaatsen twee en drie.

6 uur geleden