Motorcrosser Vlaanderen vierde in GP Trentino
PIETRAMURATA (ANP) - Motorcrosser Calvin Vlaanderen is in de MXGP net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Trentino. De 27-jarige motorcrosser werd na twee manches vierde, na de zesde en tweede plaats.
De zege op het circuit van Pietramurata in Italië ging naar de Spanjaard Jorge Prado, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won. De Fransman Romain Febvre, winnaar van de eerste manche en vijfde in de tweede race, werd tweede. De Sloveen Tim Gajser werd na de tweede en vierde plaats derde.
Jeffrey Herlings moest genoegen nemen met de zesde plaats. De 29-jarige Brabander eindigde als vijfde en zevende. Glenn Coldenhoff werd zevende na de negende en zesde plaats.
WK-stand
In de WK-stand leidt Prado met 219 punten. Herlings is vierde met 164 punten. Vlaanderen staat zevende met 131 punten en Coldenhoff achtste met 118 punten.
Kay de Wolf eindigde in de MX2-klasse als vierde. De 19-jarige motorcrosser won de eerste manche, maar werd achtste in de tweede manche. Hij leidt het WK-klassement met 213 punten.
Meer uit Sport
PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
22 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
23 uur geleden