Motorcrosser Vlaanderen vierde in GP Trentino
PIETRAMURATA (ANP) - Motorcrosser Calvin Vlaanderen is in de MXGP net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Trentino. De 27-jarige motorcrosser werd na twee manches vierde, na de zesde en tweede plaats.
De zege op het circuit van Pietramurata in Italië ging naar de Spanjaard Jorge Prado, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won. De Fransman Romain Febvre, winnaar van de eerste manche en vijfde in de tweede race, werd tweede. De Sloveen Tim Gajser werd na de tweede en vierde plaats derde.
Jeffrey Herlings moest genoegen nemen met de zesde plaats. De 29-jarige Brabander eindigde als vijfde en zevende. Glenn Coldenhoff werd zevende na de negende en zesde plaats.
WK-stand
In de WK-stand leidt Prado met 219 punten. Herlings is vierde met 164 punten. Vlaanderen staat zevende met 131 punten en Coldenhoff achtste met 118 punten.
Kay de Wolf eindigde in de MX2-klasse als vierde. De 19-jarige motorcrosser won de eerste manche, maar werd achtste in de tweede manche. Hij leidt het WK-klassement met 213 punten.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
22 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
22 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 dag geleden