Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Prado de beste in Grote Prijs van Spanje

Motorcrosser Prado de beste in Grote Prijs van Spanje

ARROYOMOLINOS (ANP) - Motorcrosser Jorge Prado heeft in eigen land de Grote Prijs van Spanje in de MXGP op zijn naam geschreven. De Spanjaard was in beide manches de beste op het circuit in Arroyomolinos nabij de Spaanse hoofdstad Madrid.

Achter Prado eindigde Tim Gajser als tweede. De Sloveense wereldkampioen werd derde in de eerste manche en tweede in de tweede manche. Gajser liep in de WK-stand verder uit op de Italiaan Antonio Cairoli. Die kwam als zevende en zesde over de streep en heeft nu 417 punten. Gajser leidt met 441 punten.

Glenn Coldenhoff eindigde in Spanje als vijfde en vierde. Brian Bogers werd twee keer achtste. Calvin Vlaanderen kwam twee keer als veertiende over de finish.

Motorcrosser Jeffrey Herlings ontbrak in Spanje. De 26-jarige Brabander, in 2018 wereldkampioen in de MXGP, laat zich komende week opereren aan een voet en komt dit jaar niet meer in actie. Herlings staat al weken aan de kant.

Meer uit Sport

Vollering is eindelijk absolute kopvrouw wielrensters op WK

BOUCHERVILLE (ANP) - Demi Vollering is zaterdag tijdens het wereldkampioenschap op de weg in Montreal eindelijk de absolute kopvrouw van de Nederlandse wielrensters. "Dat maakt het ook wel weer spannend, maar ik zie het als iets positiefs. Dat al die rensters in dienst rijden van jou, geeft mij ook wel weer dat extra procentje tijdens de wedstrijd om het af te kunnen maken", zei de tweevoudig winnares van de Tour de France tijdens een persmoment in Canada.

1 uur geleden
Geen twijfels bij Audi: door met Bortoleto en Hülkenberg in F1

BAKOE (ANP/AFP) - Het Formule 1-team Audi heeft in 2027 dezelfde bezetting als dit jaar. Teambaas Mattia Binotto bevestigde bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in Bakoe dat de Duitser Nico Hülkenberg en de Braziliaan Gabriel Bortoleto bij de Duitse renstal blijven.

14 uur geleden
Opgewekte Verstappen na trainingen in Bakoe: best een goede dag

BAKOE (ANP) - Max Verstappen was goed te spreken na de vrije trainingen voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Eigenlijk was het best een goede dag, ik ben blij met de auto", liet hij kort na de tweede sessie op het stratencircuit van Bakoe weten op zijn website.

14 uur geleden
Britse boksers Fury en Joshua vechten op 11 december in Cardiff

CARDIFF (ANP/DPA) - Het langverwachte gevecht tussen de Britse boksers Tyson Fury (38) en Anthony Joshua (36) vindt op 11 december plaats in Cardiff. Dat heeft de Saudische bokspromotor Turki Alalshikh op X bekendgemaakt. Het gevecht is op Netflix te zien.

15 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede vrije training Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft donderdag tijdens de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan de derde tijd neergezet. Met zijn Red Bull legde hij het stratencircuit in Bakoe af in 1.44,174 minuten. De snelste tijd was met 1.43,347 opnieuw voor de Brit George Russell (Mercedes). Kimi Antonelli, de Italiaanse leider in de WK-stand en ploeggenoot van Russell, zette de tweede tijd neer.

15 uur geleden
Alcaraz wil af van nachtelijke tenniswedstrijden op grandslams

LONDEN (ANP/AFP) - Als het aan Carlos Alcaraz ligt worden er geen nachtelijke tenniswedstrijden meer gespeeld op grandslamtoernooien. Dat zei de Spaanse toptennisser donderdag tegen verslaggevers in Londen in aanloop naar de strijd om de Laver Cup van komend weekend.

17 uur geleden
Zwemmer Ohashi (17) verbreekt wereldrecord 200 meter schoolslag

TOKIO (ANP/RTR) - De 17-jarige Japanse zwemmer Shin Ohashi heeft donderdag het wereldrecord op de 200 meter schoolslag verbroken. Zijn tijd van 2.04,83 minuten was naast het wereldrecord goed voor de gouden medaille op de Asian Games in zijn thuisland. Het oude record van 2.05,48 stond op naam van Qin Haiyang uit China. Hij zwom die tijd op de wereldkampioenschappen in 2023.

18 uur geleden