Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Herlings tweede bij rentree in Argentinië

Motorcrosser Herlings tweede bij rentree in Argentinië

VILLA LA ANGOSTURA (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is als tweede geëindigd bij zijn terugkeer in de MXGP. De tweevoudig wereldkampioen in de belangrijkste motorcrossklasse miste het hele vorige seizoen vanwege een gebroken hiel. In de Grote Prijs van Patagonië-Argentinië, de openingswedstrijd van het seizoen, haalde de Nederlander op zijn KTM meteen weer het podium. Herlings moest alleen de Spanjaard Ruben Fernandez voor zich dulden.

Voor de wedstrijd zei Herlings dat hij niet meteen voluit wilde gaan en dat de eerste wedstrijden in de MXGP in het teken staan van opbouwen. Maar ondanks zijn voornemen meldde hij zich toch weer met succes vooraan. Hij eindigde in de eerste manche als vierde achter de Spanjaard Jorge Prado. In de tweede manche finishte Herlings als tweede achter Fernandez. Voor Fernandez was het zijn eerste overwinning in de MXGP.

Brian Bogers werd zevende en Glenn Coldenhoff eindigde als veertiende in de tweede manche. In de eindstand over twee manches was Calvin Vlaanderen de tweede Nederlander op de negende plek, Coldenhoff werd tiende.

De tweede wedstrijd staat op 26 maart op het programma in Italië.

Meer uit Sport

Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

3 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

3 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

3 uur geleden
IJshockeysters VS verslaan Canada in olympische finale

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.

5 uur geleden
Atlete Visser in Liévin onder WK-limiet 60 meter horden indoor

LIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.

5 uur geleden
Schaatser Nuis gaat nog zeker een jaar door, misschien wel twee

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.

7 uur geleden
Kok rijdt alleen op 1500 meter, Rijpma-de Jong tegen Bowe

MILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.

7 uur geleden