Motorcrosser Herlings net naast podium bij Grote Prijs van Spanje
ARROYOMOLINOS (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is als vierde geëindigd bij de Grote Prijs van Spanje in de MXGP. De 29-jarige Brabander werd eerst derde en vervolgens vierde op het circuit van intu Xanadu in Arroyomolinos, nabij de Spaanse hoofdstad Madrid. De zege ging naar de Spanjaard Jorge Prado die beide manches won.
Herlings werd derde in de eerste manche achter Prado en de Sloveen Tim Gajser. In de tweede manche moest Herlings behalve Prado en Gajser ook de Fransman Romain Febvre voor zich dulden. De Fransman bleef hem in de eindstand ook net voor. Calvin Vlaanderen werd negende en vijfde. Glenn Coldenhoff haalde met de zesde plaats alleen punten in de eerste manche.
In de WK-stand leidt Prado na twee zeges met 114 punten. Herlings volgt als vierde met 77 punten.
Kay de Wolf won de Grote Prijs van Spanje in de MX2-klasse. De 19-jarige motorcrosser was de beste in de eerste manche en werd tweede in de tweede manche achter Andrea Adama uit Italië. Met de tweede GP-zege heeft De Wolf ook de leiding in het WK.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
43 minuten geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
3 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
19 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
22 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
23 uur geleden