Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

VILLA LA ANGOSTURA (ANP) - Motorcrosser Tim Gajser heeft bij de Grote Prijs van Patagonië in Argentinië zijn derde zege op rij gehaald in de MXGP-klasse. De Sloveen eindigde op het circuit in Villa La Angostura als tweede in de eerste heat en won de tweede heat. Daarmee pakte hij de eindzege voor de Fransman Maxime Renaux, die met een eerste en tweede plaats wel evenveel punten pakte.

Glenn Coldenhoff eindigde als achtste en zesde. In de WK-stand staat hij achtste met 71 punten. Gajser leidt met 141 punten voor Renaux (124 punten).

Wereldkampioen Jeffrey Herlings is dit seizoen nog niet in actie gekomen. De 27-jarige Brabander is nog niet voldoende hersteld van een voetblessure.

Bogers

Brian Bogers ontbrak eveneens in de race in Argentinië. Bij de motorcrosser raakte een dag eerder een schouder uit de kom, dus hij kon niet van start gaan, meldde hij op Instagram. In Nederland zal Bogers zich verder laten nakijken.

Bogers was twee weken geleden nog net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Lombardije in de MXGP. De 25-jarige Eindhovenaar werd toen vierde na een zevende en derde plaats op het circuit van Mantova.

Meer uit Voetbal

Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

6 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

8 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

10 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

10 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

11 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

11 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

11 uur geleden