Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

VILLA LA ANGOSTURA (ANP) - Motorcrosser Tim Gajser heeft bij de Grote Prijs van Patagonië in Argentinië zijn derde zege op rij gehaald in de MXGP-klasse. De Sloveen eindigde op het circuit in Villa La Angostura als tweede in de eerste heat en won de tweede heat. Daarmee pakte hij de eindzege voor de Fransman Maxime Renaux, die met een eerste en tweede plaats wel evenveel punten pakte.

Glenn Coldenhoff eindigde als achtste en zesde. In de WK-stand staat hij achtste met 71 punten. Gajser leidt met 141 punten voor Renaux (124 punten).

Wereldkampioen Jeffrey Herlings is dit seizoen nog niet in actie gekomen. De 27-jarige Brabander is nog niet voldoende hersteld van een voetblessure.

Bogers

Brian Bogers ontbrak eveneens in de race in Argentinië. Bij de motorcrosser raakte een dag eerder een schouder uit de kom, dus hij kon niet van start gaan, meldde hij op Instagram. In Nederland zal Bogers zich verder laten nakijken.

Bogers was twee weken geleden nog net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Lombardije in de MXGP. De 25-jarige Eindhovenaar werd toen vierde na een zevende en derde plaats op het circuit van Mantova.

Meer uit Voetbal

Mourinho dient klacht in bij Europees Hof om boete en schorsing

ISTANBUL (ANP/AFP/RTR) - José Mourinho heeft een zaak aangespannen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM) over disciplinaire sancties tijdens zijn periode als trainer bij de Turkse club Fenerbahçe, blijkt uit rechtbankdocumenten die het Franse persbureau AFP heeft ingezien. De sancties werden in november 2024 opgelegd door de Turkse voetbalbond TFF.

5 minuten geleden
Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

57 minuten geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

4 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

10 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

13 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

17 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

17 uur geleden