Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

VILLA LA ANGOSTURA (ANP) - Motorcrosser Tim Gajser heeft bij de Grote Prijs van Patagonië in Argentinië zijn derde zege op rij gehaald in de MXGP-klasse. De Sloveen eindigde op het circuit in Villa La Angostura als tweede in de eerste heat en won de tweede heat. Daarmee pakte hij de eindzege voor de Fransman Maxime Renaux, die met een eerste en tweede plaats wel evenveel punten pakte.

Glenn Coldenhoff eindigde als achtste en zesde. In de WK-stand staat hij achtste met 71 punten. Gajser leidt met 141 punten voor Renaux (124 punten).

Wereldkampioen Jeffrey Herlings is dit seizoen nog niet in actie gekomen. De 27-jarige Brabander is nog niet voldoende hersteld van een voetblessure.

Bogers

Brian Bogers ontbrak eveneens in de race in Argentinië. Bij de motorcrosser raakte een dag eerder een schouder uit de kom, dus hij kon niet van start gaan, meldde hij op Instagram. In Nederland zal Bogers zich verder laten nakijken.

Bogers was twee weken geleden nog net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Lombardije in de MXGP. De 25-jarige Eindhovenaar werd toen vierde na een zevende en derde plaats op het circuit van Mantova.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

9 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

10 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

14 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

15 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

16 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

19 uur geleden