Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

Motorcrosser Gajser wint in Argentinië derde GP op rij

VILLA LA ANGOSTURA (ANP) - Motorcrosser Tim Gajser heeft bij de Grote Prijs van Patagonië in Argentinië zijn derde zege op rij gehaald in de MXGP-klasse. De Sloveen eindigde op het circuit in Villa La Angostura als tweede in de eerste heat en won de tweede heat. Daarmee pakte hij de eindzege voor de Fransman Maxime Renaux, die met een eerste en tweede plaats wel evenveel punten pakte.

Glenn Coldenhoff eindigde als achtste en zesde. In de WK-stand staat hij achtste met 71 punten. Gajser leidt met 141 punten voor Renaux (124 punten).

Wereldkampioen Jeffrey Herlings is dit seizoen nog niet in actie gekomen. De 27-jarige Brabander is nog niet voldoende hersteld van een voetblessure.

Bogers

Brian Bogers ontbrak eveneens in de race in Argentinië. Bij de motorcrosser raakte een dag eerder een schouder uit de kom, dus hij kon niet van start gaan, meldde hij op Instagram. In Nederland zal Bogers zich verder laten nakijken.

Bogers was twee weken geleden nog net naast het podium geëindigd bij de Grote Prijs van Lombardije in de MXGP. De 25-jarige Eindhovenaar werd toen vierde na een zevende en derde plaats op het circuit van Mantova.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

4 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

5 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

5 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

6 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

8 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

8 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

9 uur geleden