Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Gajser loopt met zege in Lommel verder uit in WK

Motorcrosser Gajser loopt met zege in Lommel verder uit in WK

LOMMEL (ANP) - Tim Gajser heeft de Grote Prijs van Lommel in de MXGP gewonnen. De Sloveense motorcrosser en regerend wereldkampioen was de beste in beide manches in Lommel en verstevigde de leiding in het wereldkampioenschap.

De Fransman Romain Febvre eindigde in beide manches als tweede. Jeremy Seewer uit Zwitserland werd derde in de tweede manche en na de vierde plaats in de eerste manche ook derde in de einduitslag. De Italiaan Antonio Cairoli, die derde werd in de eerste manche, finishte na een val slechts als tiende in de tweede manche.

In de WK-stand komt Gajser op 583 punten. Cairoli staat tweede op 509. De Spaanse motorcrosser Jorge Prado, tot aan de race nog de nummer drie in de WK-stand, ontbrak in Lommel. De Spanjaard, die afgelopen woensdag op hetzelfde circuit nog de Grote Prijs van Limburg won, testte positief op het coronavirus.

Brian Bogers eindigde in Lommel als zesde en zevende en als zevende overall. Glenn Coldenhoff ontbrak in Lommel. De Brabander liep bij de kwalificatie vorige week breukjes in twee rugwervels op. Jeffrey Herlings is al langere tijd afwezig wegens nekletsel en een voetblessure.

In de MX2-klasse won Roan van de Moosdijk de tweede manche. De jonge motorcrosser eindigde in de algemene uitslag als tweede achter de Brit Ben Watson die de eerste manche had gewonnen en vierde werd in de tweede race. Van de Moosdijk was als zesde gefinisht in de eerste omloop.

Meer uit Sport

Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

2 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

4 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

7 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

9 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

9 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

12 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

12 uur geleden