Motorcrosser De Wolf verstevigt leiding in MX2-klasse
LOKET (ANP/BELGA) - Motorcrosser Kay de Wolf heeft de leiding in de MX2-klasse verstevigd. De 19-jarige Nederlander eindigde in Loket in Tsjechië als derde in de eerste manche. De tweede wedstrijd won hij. De Duitser Simon Längenfelder, die in beide reeksen als tweede finishte, werd tweede in de eindstand.
De Wolf heeft na dertien van de twintig WK-wedstrijden 626 punten. Dat zijn er 46 meer dan de nummer 2, de Belg Lucas Coenen. Längenfelder volgt op de derde plaats met 560 punten. Volgende week is de Grote Prijs van België op het circuit van Lommel.
In de MXGP ging de zege naar Tim Gajser. De Sloveen begon met de derde plek en won vervolgens de tweede manche. De Spanjaard Jorge Prado werd tweede, voor Jeffrey Herlings. De Nederlander won de eerste wedstrijd in Loket en eindigde vervolgens als vierde, achter zijn landgenoot Calvin Vlaanderen.
Gajser voert het klassement met 663 punten aan, voor Prado met 627 punten. Herlings is derde met 608 punten en Vlaanderen vierde met 471 punten.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.
19 uur geledenSPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).
1 dag geledenASSEN (ANP) - De hitte heeft nauwelijks invloed gehad op het aantal bezoekers bij de TT van Assen. De organisatie meldde bijna 194.000 betalende bezoekers in de afgelopen drie dagen. "Dat is mij reuze meegevallen, ik had verwacht dat er minder mensen zouden komen", zei voorzitter Arjan Bos van het TT Circuit. "Er was op de vrijdag en zaterdag wel sprake van een lichte daling en dat schuif ik dan maar op de hittestress."
1 dag geleden