Motorcrosser Coldenhoff baalt van valpartijen en brandwond
VALKENSWAARD (ANP) - Het zat motorcrosser Glenn Coldenhoff niet mee in de Grote Prijs van Nederland in Valkenswaard. De Brabander, die vorig jaar drie grands prix won en als derde eindigde in het wereldkampioenschap van de MXGP, kwam in beide manches vlak na de start ten val. Het betekende twee keer een inhaalrace vanuit de achterhoede. "Ik baal enorm, want ik had hier zo graag op het podium willen eindigen. Ik weet zeker dat me dat zonder die tegenslag was gelukt", zei de 29-jarige crosser uit Heesch.
Coldenhoff eindigde in de eerste heat als negende en wist zich in de tweede heat nog op te werken naar de zevende plaats. Hij kon er niet blij mee zijn. "Het zat allemaal niet mee. Die tweede heat kwam ik te laat aan de start en ging het te gehaast. Ik kwam ten val en mijn been zat klem tussen mijn eigen motor en die van Clément Desalle", vertelde hij. Na de race ontdekte Coldenhoff een brandwond op het bewuste been. Hij liet zich meteen na afloop behandelen in de medische post.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in Riyad haar eerste overwinning geboekt tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse titelverdedigster was dinsdag in haar tweede duel in twee sets te sterk voor de Italiaanse Jasmine Paolini: 6-3 6-2.
11 uur geledenBERLIJN (ANP) - Voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone twijfelt er niet aan dat Max Verstappen dit jaar nog wereldkampioen wordt. "Ik denk dat Max het weer gaat doen. Hij heeft iets speciaals, een uitzonderlijke kwaliteit", zei de 95-jarige Brit bij het Duitse RTL.
16 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de inwoners van Duitsland ziet graag de Olympische Spelen voor de derde keer naar hun land komen. München geniet de voorkeur als organiserende stad. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van het tijdschrift Stern.
18 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Jake Paul, de youtuber die zich heeft omgeschoold tot bokser, zal op 14 november niet vechten tegen Gervonta Davis. Zijn promotor MVP en streamingdienst Netflix hebben het boksduel afgelast, omdat Davis wordt aangeklaagd voor mishandeling van zijn vriendin.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geniet nog steeds van zijn memorabele zege vorig jaar in de Grote Prijs van São Paulo. De coureur van Red Bull reed in de regen vanuit de achterhoede naar de zege. "Dat was een emotionele overwinning en een belangrijk moment in het kampioenschap. Ik zal een speciale Braziliaanse helm dragen tijdens de race", zegt hij in een vooruitblik van zijn team op de komende race op het circuit van Interlagos.
1 dag geledenRIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft maandag ook haar tweede groepswedstrijd bij de WTA Finals in Riyad gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de Poolse Iga Swiatek in drie sets met 3-6 6-1 6-0. Rybakina zette daarmee een grote stap richting de halve finales.
1 dag geleden