Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcoureur Veijer zesde in Grote Prijs van Italië

Motorcoureur Veijer zesde in Grote Prijs van Italië

MUGELLO (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is in de Moto3 als zesde gefinisht in de Grote Prijs van Italië. De 18-jarige coureur boekte daarmee zijn beste uitslag in zijn debuutseizoen. De zege op het circuit van Mugello ging naar de Spanjaard Daniel Holgado, die finishte voor Deniz Öncü uit Turkije en Ayumu Sasaki uit Japan, de teamgenoot van Veijer.

Veijer was de beste van een groepje dat op 13 seconden van Holgado finishte. De motorcoureur van het team Liqui Moly Husqvarna was in dit seizoen al een keer twaalfde en dertiende geworden. In de Grote Prijs van Frankrijk pakte hij in mei alsnog 1 WK-punt ondanks een crash een dag eerder.

In de Grote Prijs van Italië startte Veijer vanaf de zestiende positie. Hij schoof op naar voren en bleef de concurrenten in de strijd om de zesde plaats nipt voor.

Bo Bendsneyder pakte 2 WK-punten in de Moto2. De 24-jarige Rotterdammer eindigde in Mugello als veertiende op zijn Kalex. De overwinning ging naar de Spanjaard Pedro Acosta. Hij bleef de Italiaan Tony Arbolino en de Brit Jake Dixon voor. Zonta van den Goorbergh ging halverwege de race onderuit en haalde de finish niet.

Meer uit Sport

3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

8 uur geleden
Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

9 uur geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

10 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

13 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

15 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

20 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

1 dag geleden