Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcoureur Martin wint opnieuw sprintrace in MotoGP

Motorcoureur Martin wint opnieuw sprintrace in MotoGP

BURIRAM (ANP) - De Spaanse motorcoureur Jorge Martin heeft bij de Grote Prijs van Thailand voor de zevende keer de sprintrace in de MotoGP gewonnen. De rijder van Pramac-Ducati eindigde voor de Zuid-Afrikaan Brad Binder en de Italiaan Luca Marini.

Klassementsleider Francesco Bagnaia uit Italië finishte als zevende. Martin heeft door zijn zege in de sprintrace de achterstand op Bagnaia teruggebracht tot 18 punten.

In de Grote Prijs van Indonesië zegevierde Martin eerder deze maand ook al in de sprintrace en nam de koppositie van de regerend wereldkampioen Bagnaia over. Maar tijdens de hoofdrace in Indonesië ging hij in leidende positie onderuit, waarna Bagnaia de winst kon pakken. Vorige week in Australië slaagde Martin er niet in het gat met Bagnaia te dichten.

Moto2

Martin pakte in Thailand eerder al de poleposition voor de race van zondag voor Marini en zijn landgenoot Alexei Espargaro.

In de Moto2 was Fermin Aldeguer uit Spanje de beste in de kwalificaties. Zonta van den Goorbergh zette de vijftiende tijd neer. Bo Bendsneyder kwam niet door de eerste ronde van de kwalificaties en moet zondag van de 21e plaats vertrekken.

Collin Veijer deed het goed in de kwalificaties van de Moto3. De Nederlander start zondag van de vijfde plek. De Turk Deniz Öncü veroverde poleposition in deze klasse.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

10 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

10 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

13 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

14 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

16 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden