Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcoureur Márquez mist GP in Argentinië vanwege oogprobleem

Motorcoureur Márquez mist GP in Argentinië vanwege oogprobleem

BARCELONA (ANP) - De Spaanse motorcoureur Marc Márquez ontbreekt komend weekeinde in de Grote Prijs van Argentinië in de MotoGP. De zesvoudig wereldkampioen in de koningsklasse ziet nog steeds niet helemaal goed. Márquez moest ruim een week geleden de GP van Indonesië overslaan omdat hij bij een val in de warming-up een hersenschudding opliep.

Op de terugreis kreeg de 29-jarige Catalaan problemen met zijn zicht. Een oogarts concludeerde dat hij last heeft van diplopie (dubbelzien). Márquez miste de laatste twee grands prix van vorig seizoen vanwege hetzelfde probleem. Ook toen had de Spanjaard daarvoor bij een crash een hersenschudding opgelopen.

Márquez werd maandag weer onderzocht door de oogarts. "Het gaat aanzienlijk beter met de diplopie en het zicht van Marc wordt steeds beter", meldt zijn Honda-team. "Hij volgt een conservatieve behandeling met regelmatige controles."

Het is niet bekend wie Márquez vervangt in Argentinië. De daaropvolgende grand prix is een week later in de Verenigde Staten.

Meer uit Sport

Internazionale verstevigt koppositie met zege op Juventus

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.

8 uur geleden
Van 't Wout wint op Spelen na 1000 meter ook goud op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.

8 uur geleden
Shorttracksters bij Spelen opnieuw naar finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.

8 uur geleden
Velzeboer na goud op 500 meter moeiteloos verder op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.

9 uur geleden
Skeletonster Bos na brons in Beijing nu dertiende op Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.

10 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout op Spelen naar halve finale 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.

10 uur geleden
Skeletonster Bos stelt op Spelen ook in derde run teleur

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.

11 uur geleden