Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcoureur Álex Márquez wint GP van Maleisië

Motorcoureur Álex Márquez wint GP van Maleisië

SEPANG (ANP) - Motorcoureur Álex Márquez heeft de Grote Prijs van Maleisië in de MotoGP op zijn naam geschreven. De Spaanse rijder van Gresini-Ducati won de race voor zijn landgenoten Pedro Acosta en Joan Mir en boekte zijn derde zege van het seizoen.

Marc Márquez, die de wereldtitel al heeft veroverd, ontbrak in Sepang. Zijn seizoen is ten einde door een schouderblessure. Álex Márquez had zich een dag eerder door de tweede plaats in de sprintrace al verzekerd van de tweede plek in het kampioenschap.

De strijd om de derde plaats in het kampioenschap is nog spannend. De Italiaan Marco Bezzecchi heeft 291 punten en zijn landgenoot Francesco Bagnaia 286 punten.

Uitgesteld

In de Moto2 eindigde Collin Veijer als negende. Zonta van den Goorbergh bleef steken op de 21e plaats. De zege ging naar de Brit Jake Dixon.

De race in de Moto2 was uitgesteld tot na de race in de MotoGP door vertraging na een grote crash in de Moto3. Daarbij waren de Zwitser Noah Dettwiler en de al tot wereldkampioen gekroonde Spanjaard José Antonio Rueda betrokken.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

12 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

14 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

19 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

19 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

23 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden