Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

MotoGP keert in 2026 terug in Brazilië

MotoGP keert in 2026 terug in Brazilië

GOIÂNIA (ANP) - De MotoGP keert in 2026 terug naar Brazilië. Rechtenhouder Dorna van de koningsklasse in de motorsport heeft een vijfjarige deal gesloten met het racecircuit in Goiânia, dat is vernoemd naar de legendarische Braziliaanse autocoureur Ayrton Senna. In 2026 is het 22 jaar geleden dat de grote motoren voor het laatst reden in Brazilië.

"We zien uit naar de terugkeer naar Brazilië. We weten dat er veel racefans zijn in het land die dit nieuws zullen verwelkomen", zegt directeur Carmelo Ezpeleta van Dorna Sports in een persbericht.

Eerdere pogingen om de MotoGP terug te laten keren in het Zuid-Amerikaanse land mislukten. Zo strandden deals met circuits in Brasilia en Rio de Janeiro.

Meer uit Sport

Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

5 uur geleden
Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

7 uur geleden
Verstappen wint GP in Austin en ziet WK-kansen stijgen

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft voor de vierde keer de Grote Prijs van de Verenigde Staten op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen leidde op het Circuit of the Americas van start tot finish en liep in de titelstrijd weer verder in op klassementsleider Oscar Piastri uit Australië en diens Britse teamgenoot bij McLaren, Lando Norris.

8 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime wint ATP-toernooi Brussel

BRUSSEL (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime heeft het ATP-toernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 25-jarige Canadees versloeg in de finale in drie sets de Tsjech Jiri Lehecka: 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2.

12 uur geleden
Grote Prijs van de Verenigde Staten in F1 tot 2034 in Austin

AUSTIN (ANP/RTR) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Formule 1 blijft in ieder geval tot en met 2034 op het Circuit of the Americas in Austin. Dat heeft de Formule 1, die eigendom is van Liberty Media, zondag bekendgemaakt.

12 uur geleden
Judoka Van 't End beëindigt eind dit jaar loopbaan

ARNHEM (ANP) - Judoka Noël van 't End beëindigt aan het einde van dit jaar zijn carrière. De voormalige wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram neemt op 21 december tijdens de NK in Almere afscheid.

13 uur geleden
Turner Schmidt ziet kans op meerkampfinale verder slinken

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt zag zondagavond lokale tijd in Jakarta zijn kansen op de meerkampfinale (top-24) op de WK verder slinken. Schmidt staat na zes van de in totaal acht subdivisies op plek 21. Maandagochtend worden de laatste twee subdivisies geturnd voordat het eindresultaat bekend is.

14 uur geleden