MotoGP-coureur Bagnaia wint GP van Duitsland na crash Martín
HOHENSTEIN-ERNSTTHAL (ANP) - MotoGP-coureur Francesco Bagnaia heeft de Grote Prijs van Duitsland gewonnen. De 27-jarige Italiaan had aanvankelijk weinig kans op de winst, maar zag Jorge Martín drie rondes voor het eind crashen. Door de zege is Bagnaia de nieuwe leider in het WK-klassement.
De regerend wereldkampioen klokte op de Sachsenring met zijn Ducati een tijd van 40.40,063. Marc Márquez werd tweede. Zijn jongere broer Álex Márquez eindigde op de derde plaats. Bagnaia was vorige week ook al de snelste op het circuit van Assen.
Martín verliest door zijn crash de eerste plek in het WK-klassement. Hij heeft nu 212 punten, 10 minder dan Bagnaia. Zaterdag was Martín nog wel de snelste bij de sprintrace.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.
13 minuten geledenNINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.
49 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.
1 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn is uit protest niet van start gegaan bij het NK allround in Heerenveen. De winnares van het zilver op de 5000 meter van de Winterspelen meldde zich af voor de 3000 meter nadat ze de 500 meter nog wel had gereden.
3 uur geleden