Moto2-coureur Bendsneyder pakt vier punten in GP San Marino
MISANO (ANP) - Bo Bendsneyder heeft in de Grote Prijs van San Marino 4 punten gepakt voor de WK-stand in de Moto2. De 23-jarige Rotterdammer eindigde op de twaalfde plek. Zonta van den Goorbergh viel al snel uit. Hij kwam ten val in de eerste ronde.
De race werd gewonnen door de Spanjaard Alonso López, die zijn eerste zege in de Moto2 boekte. De coureur op de Boscoscuro-motor pakte bij de start de leiding en nam afstand van zijn concurrenten. Zijn landgenoten Aron Canet en Augusto Fernández werden tweede en derde.
Bendsneyder staat dertiende in het WK-klassement, met 66 punten, Van den Goorbergh staat nog altijd puntloos onderaan. De Spanjaard Fernández nam door de derde plaats de leiding in het WK weer over van de Japanner Ai Ogura. Hij heeft met 198 punten 4 punten meer dan de Japanner.
De strijd om de titel in de Moto2 gaat over twee weken verder met de Grote Prijs van Aragón in Spanje.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
40 minuten geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
3 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
5 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
10 uur geleden