Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moreira de Melo en Van der Vaart directeuren padeltoernooi Ahoy

Moreira de Melo en Van der Vaart directeuren padeltoernooi Ahoy

OUDERKERK AAN DE AMSTEL (ANP) - Voormalig hockeyster Fatima Moreira de Melo en oud-voetballer Rafael van der Vaart zijn de toernooidirecteuren van de Premier Padel Rotterdam. Het internationale P1-padeltoernooi, dat tot de hoogste categorie onder de vier majortoernooien behoort, vindt plaats van 9 tot en met 15 september in Ahoy in Rotterdam.

Moreira de Melo is na haar internationale hockeycarrière actief als padelspeelster. Ze is gerangschikt als nummer 48 in Nederland en bereidt zich momenteel voor op het WK padel voor senioren. "Ik kijk er enorm naar uit om betrokken te zijn bij het toernooi en mijn liefde voor padel te combineren met het organiseren van een professioneel evenement", zegt ze over het toernooi waar de top 48 vrouwen en mannen van de wereld strijden om de titel.

Van der Vaart haalde vorig jaar het Guinness Book of Records door in het Noord-Duitse Enge-Sande mee te doen aan een recordpoging op een padeltoernooi waar 48 uur lang aan een stuk werd gespeeld. De voormalig profvoetballer bij Ajax, Real Madrid en Tottenham Hotspur is trots dat hij "als fanatiek padelspeler" betrokken is bij het toernooi. "Samen met Fatima en het team wil ik een geweldige ervaring neerzetten voor spelers en toeschouwers."

Meer uit Sport

Veijer grijpt in Portugal net naast eerste zege in Moto2

PORTIMÃO (ANP) - Collin Veijer heeft in de Grote Prijs van Portugal net naast zijn eerste zege in de Moto2 gegrepen. De als derde gestarte Nederlander reed lang aan kop, maar werd drie ronden voor het einde ingehaald door kampioenschapsleider Diogo Moreira. Zijn tweede plaats betekende wel zijn eerste podiumplek in de raceklasse.

31 minuten geleden
Vingegaard wint Tourcriterium van Saitama

SAITAMA (ANP/BELGA) - Vuelta-winnaar Jonas Vingegaard heeft het Tourcriterium in het Japanse Saitama gewonnen. De Deen van Visma - Lease a Bike versnelde in de slotkilometers en bleef het peloton nipt voor. De Italiaan Jonathan Milan won de sprint om de tweede plaats, de Australiër Kaden Groves werd derde.

3 uur geleden
Norris verovert pole in GP van São Paulo, Verstappen zestiende

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.

15 uur geleden
Tennisster Rybakina verslaat Sabalenka en wint WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).

17 uur geleden
Tennisser Djokovic klopt Musetti en wint in Athene 101e titel

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.

17 uur geleden
Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

21 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

22 uur geleden