Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mooie statistieken van talent Zirkzee bij Bayern München

Mooie statistieken van talent Zirkzee bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Joshua Zirkzee maakt naam bij Bayern München. De 19-jarige aanvaller, geboren in Schiedam, schoot zijn ploeg op voorsprong tegen Borussia Mönchengladbach (1-0).

Zirkzee startte als basisspeler, ook omdat Robert Lewandowski en Thomas Müller een schorsing moesten uitzitten en Thiago geblesseerd is. Hij heeft nu vier doelpunten gemaakt in de acht duels dat hij in de Bundesliga mocht meedoen. Alleen Gerd Müller presteerde beter in het shirt van Bayern. Hij scoorde zevenmaal in zijn eerste acht competitiewedstrijden voor de recordkampioen van Duitsland.

Zirkzee had slechts 221 minuten nodig voor zijn eerste vier competitietreffers voor Bayern München. De spits maakte drie jaar geleden de overstap van de jeugd van Feyenoord naar de Duitse topclub.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

4 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

6 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

6 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

7 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

7 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

9 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

10 uur geleden