Mooie statistieken van talent Zirkzee bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Joshua Zirkzee maakt naam bij Bayern München. De 19-jarige aanvaller, geboren in Schiedam, schoot zijn ploeg op voorsprong tegen Borussia Mönchengladbach (1-0).
Zirkzee startte als basisspeler, ook omdat Robert Lewandowski en Thomas Müller een schorsing moesten uitzitten en Thiago geblesseerd is. Hij heeft nu vier doelpunten gemaakt in de acht duels dat hij in de Bundesliga mocht meedoen. Alleen Gerd Müller presteerde beter in het shirt van Bayern. Hij scoorde zevenmaal in zijn eerste acht competitiewedstrijden voor de recordkampioen van Duitsland.
Zirkzee had slechts 221 minuten nodig voor zijn eerste vier competitietreffers voor Bayern München. De spits maakte drie jaar geleden de overstap van de jeugd van Feyenoord naar de Duitse topclub.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft aanvoerder Virgil van Dijk geprezen voor zijn fitheid en zijn toewijding. "Hij is van levensbelang", zei de coach bij de persconferentie voor het duel in de FA Cup met Brighton & Hove Albion van zaterdag. De 34-jarige Oranje-international heeft dit seizoen de meeste minuten gespeeld in de selectie van de nummer 6 van de Premier League.
2 uur geledenNYON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Duitsland. Dat maakte de UEFA vrijdag bekend. Het duel staat op 24 september op het programma. Oranje sluit op 16 november de groepsfase af met het uitduel in Duitsland. Servië en Griekenland zijn de andere landen in de poule.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax treedt toe tot de Club Competitions Committee van de UEFA. Dat maakte de Amsterdamse club bekend in een persbericht. De kandidatuur van Geelen (44) namens de European Football Clubs (EFC) is bekrachtigd door het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
14 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
19 uur geleden