Monterrey mede dankzij aanvaller Janssen naar halve finales
MONTERREY (ANP) - Mede dankzij Vincent Janssen heeft de Mexicaanse voetbalclub Monterrey de halve finales bereikt van de Champions League van de Concacaf, de confederatie van Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied. De ploeg van de Nederlandse aanvaller won met 3-0 van de Amerikaanse club Columbus Crew. Het eerste duel was vorige week in 2-2 geëindigd.
Janssen, oud-spits van Almere City FC, AZ, Tottenham Hotspur en Fenerbahçe, had een aandeel in de eerste twee treffers van zijn club. In de derde minuut dwong hij de Nederlandse doelman Eloy Room (ex-NEC en ex-Vitesse) met een lage voorzet tot een moeizame redding waarna Maximiliano Meza toesloeg in de rebound. In de 26e minuut won Janssen een luchtduel waarna hij een combinatie aanging met Meza. De Argentijn haalde doeltreffend uit, 2-0. Miguel Layún besliste het duel in de 71e minuut.
Monterrey speelt in de halve finales tegen Cruz Azul, dat eveneens afkomstig is uit Mexico. De twee wedstrijden zullen in augustus en september worden gespeeld. Janssen tekende in 2019 een 5-jarig contract bij Monterrey. Hij kwam zeventien keer uit voor Oranje.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen voor de wedstrijd in de Champions League bij Liverpool geen krachten hoeven verspillen tegen Valencia. De Spaanse koploper won in Madrid met 4-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ryan Gravenberch heeft Liverpool na vier competitienederlagen op rij weer een zege geboekt in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot was thuis met 2-0 te sterk voor Aston Villa.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van PSV. De formatie van trainer Robin van Persie boekte een 3-1-zege op FC Volendam, net genoeg om de Eindhovenaren op doelsaldo te passeren.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We moeten gewoon door", zei hij na een gelijkspel tegen sc Heerenveen (1-1). "Woensdag spelen we weer een mooie wedstrijd tegen Galatasaray. Natuurlijk heb ik daar zin in. Voetballen in de Champions League is het mooiste wat er is."
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft zich na de bekeruitschakeling van eerder deze week herpakt in de Eredivisie door thuis met 1-0 van Go Ahead Eagles te winnen. Voor de club uit Breda is het de eerste zege in zes weken tijd.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de negende competitiewedstrijd in de Bundesliga gewonnen. De ongeslagen ploeg van trainer Vincent Kompany rekende af met Bayer Leverkusen: 3-0. Dat was ook al de stand bij rust.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga erkent dat Ajax te wisselvallig presteert om mee te strijden om de bovenste twee plekken van de Eredivisie, die een ticket voor de Champions League opleveren. "We hebben in de voorbereiding onze doelstellingen neergelegd", zei hij na een gelijkspel (1-1) tegen sc Heerenveen. "We hadden gehoopt dat we verder waren."
12 uur geleden