Monfils in drie sets te sterk voor Gulbis
AUSTRALIAN OPENMELBOURNE (ANP) - De Fransman Gaël Monfils heeft in drie sets gewonnen van de Let Ernests Gulbis op de Australian Open en wist zo de vierde ronde te bereiken. Monfils was met 7-6 (2) 6-4 6-3 te sterk voor de Let.
Monfils is als tiende geplaatst, Gulbis wist zich via de kwalificatierondes het toernooi in te spelen. In de eerste set ging het nog gelijk op en wisten beide spelers een breekpunt te verzilveren. De Fransman was in de tiebreak een stuk scherper dan Gulbis en wist die snel te winnen.
In de tweede en derde set speelde Monfils een stuk minder slordig dan Gulbis. Zo wist hij de partij binnen twee uur en dertig minuten te winnen.
Monfils treft in de vierde ronde de winnaar van de wedstrijd tussen Taylor Fritz en Dominic Thiem.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
15 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
16 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
17 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
18 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
20 uur geleden