Mondiale nummer 1 tennisster Swiatek uitgeschakeld in Miami
MIAMI (ANP/AFP) - De nummer 1 van de wereld Iga Swiatek is in de vierde ronde van het tennistoernooi in Miami uitgeschakeld. De Poolse tennisster verloor van de Russische Ekaterina Aleksandrova: 6-4 6-2.
Aleksandrova, de mondiale nummer 16, treft in de kwartfinale de als vijfde geplaatste Jessica Pegula. In de kwartfinales in Miami zijn behalve de nummer 1 ook de nummer 2 en 3 van de wereld niet terug te zien. Aryna Sabalenka uit Belarus en de Amerikaanse Coco Gauff werden eerder al uitgeschakeld.
"Ik ben gewoon teleurgesteld, ik dacht dat ik hier in Miami beter zou spelen", zei Swiatek na afloop van de wedstrijd. "Ze speelde een fantastische wedstrijd en was de betere vandaag", zei de viervoudig grandslamwinnaar over haar tegenstandster.
Swiatek won eerder deze maand nog het tennistoernooi van Indian Wells. Dat was de negentiende titel voor de Poolse en haar achtste in de zogenoemde WTA 1000-toernooien, het niveau net onder de grand slams.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
11 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
14 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
19 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden