Mönchengladbach mist koppositie na nederlaag
WOLFSBURG (ANP) - Borussia Mönchengladbach is de koppositie in de Bundesliga na de vijftiende speelronde kwijt. De club uit Mönchengladbach ging met 2-1 onderuit bij VfL Wolfsburg. Borussia heeft twee punten minder dan RB Leipzig. Die club won zaterdag met 3-0 bij Fortuna Düsseldorf en gaat nu aan kop met 33 punten.
Xaver Schlager zorgde in de dertiende minuut voor de 1-0 voor de thuisploeg, waar Wout Weghorst de hele wedstrijd speelde en Jeffrey Bruma op de bank bleef. De Oostenrijker schoot een voorzet van Jérôme Roussillon hard binnen. Twee minuten later stond het weer gelijk. Breel Embolo nam een voorzet van Alassane Pléa meteen aan en schoot raak.
In de tweede helft kreeg Marcus Thuram een grote kans voor Mönchengladbach en voor Wolfsburg waren Kevin Mbabu en João Victor dicht bij de 2-1. Maximilian Arnold bezorgde de ploeg van Weghorst in de extra tijd alsnog de zege met een schot in de rechterbovenhoek.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
14 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
16 uur geleden