'Mönchengladbach gaat voor trainer Glasner van Wolfsburg'
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach wil Oliver Glasner aanstellen als nieuwe hoofdtrainer. Dat meldt de krant Bild woensdag. Glasner is nu nog coach van VfL Wolfsburg, waar hij nog een contract heeft tot de zomer van 2022. Wolfsburg doet het onder zijn leiding, met de derde plaats in de Bundesliga, prima.
Marco Rose is nu nog trainer van Borussia Mönchengladbach. Hij gaat vanaf komend seizoen aan de slag bij Borussia Dortmund.
De 46-jarige Glasner is bezig aan zijn tweede seizoen bij Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
54 minuten geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over aanvaller Alassane Pléa. De Franse spits viel vrijdag op de training uit met een blessure. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat de 33-jarige aanvaller in elk geval tot de komende interlandperiode eind september niet in actie kan komen in wedstrijden.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Amazon-oprichter Jeff Bezos heeft een minderheidsbelang genomen in de Britse voetbalclub Liverpool FC. Hoeveel geld de steenrijke zakenman precies in de club steekt, is niet bekend. De huidige eigenaren blijven sowieso meerderheidseigenaren en Bezos krijgt het niet voor het zeggen bij de twintigvoudig Engels kampioen.
1 dag geleden