'Mönchengladbach gaat voor trainer Glasner van Wolfsburg'
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach wil Oliver Glasner aanstellen als nieuwe hoofdtrainer. Dat meldt de krant Bild woensdag. Glasner is nu nog coach van VfL Wolfsburg, waar hij nog een contract heeft tot de zomer van 2022. Wolfsburg doet het onder zijn leiding, met de derde plaats in de Bundesliga, prima.
Marco Rose is nu nog trainer van Borussia Mönchengladbach. Hij gaat vanaf komend seizoen aan de slag bij Borussia Dortmund.
De 46-jarige Glasner is bezig aan zijn tweede seizoen bij Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP/DPA) - De Australische assistent-videoscheidsrechter Shaun Evans wordt ervan beschuldigd zondag een extreemrechts handgebaar te hebben gemaakt bij het WK-duel tussen Duitsland en Curaçao. Voor de aftrap waren de drie videoscheidsrechters tijdens de tv-uitzending kort in beeld. Daar was te zien dat de arbiter met zijn hand langs zijn lichaam een cirkel met zijn duim en wijsvinger maakte, waarbij de rest van zijn vingers gestrekt bleven.
1 uur geledenEINDHOVEN/MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en PSV hebben akkoord bereikt over de transfer van middenvelder Ismael Saibari, melden diverse media in binnen- en buitenland. De kampioen van Duitsland betaalt volgens onder meer Bild, het Eindhovens Dagblad en transferexpert Fabrizio Romano 55 miljoen euro voor de Marokkaans international.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Marc Cucurella overgenomen van Chelsea. De 'Koninklijke' betaalt naar verluidt minimaal 55 miljoen euro voor de 27-jarige linksback uit eigen land, die voor zes seizoenen heeft getekend.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - WK-deelnemers als Curaçao, Kaapverdië en Haïti hebben in een gezamenlijke verklaring hun onvrede geuit over uitspraken van voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen zei dat de uitbreiding van het WK naar 48 deelnemers niet per se goed is voor het voetbal en dat deze "oninteressante wedstrijden" oplevert.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voormalig Oranje-international Jerry de Jong is op 61-jarige leeftijd overleden, meldt de KNVB. De vader van oud-middenvelder Nigel de Jong, nu directeur topvoetbal bij de voetbalbond, speelde in 1990 en 1991 in totaal drie interlands.
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen hield een gefrustreerd gevoel over aan de openingswedstrijd van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap tegen Japan. De doelman kreeg in het Dallas Stadium in Arlington weinig te doen, maar moest wel twee treffers incasseren: 2-2.
7 uur geledenMONTERREY (ANP) - Zweden begint zaterdag met een goed gevoel aan de ontmoeting met het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. De Scandinaviërs, die zich ternauwernood voor het toernooi wisten te plaatsen, versloegen Tunesië in Monterrey met ruime cijfers: 5-1. Zweden gaat daarmee aan de leiding in groep F, voor Japan en Nederland, die eerder op zondag in het Dallas Stadium met 2-2 gelijkspeelden.
8 uur geleden