Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mollema niet van start in laatste rit Ronde van Luxemburg

Mollema niet van start in laatste rit Ronde van Luxemburg

MERSCH (ANP) - Bauke Mollema is niet meer van start gegaan in de laatste etappe van de Ronde van Luxemburg. De 34-jarige renner van Trek-Segafredo kwam vrijdag hard ten val tijdens de tijdrit en heeft vooral last van zijn rug.

"Na zijn val van gisteren heeft Mollema nog te veel pijn. Hij start daarom niet in de rit van vandaag. Dit om te kunnen herstellen met de komende wedstrijden in het vooruitzicht", aldus Trek-Segafredo.

"Mijn rug is behoorlijk stijf en pijnlijk, maar het lijkt relatief in orde", schreef Mollema vrijdagavond zelf op sociale media. Hij kwam ten val in een bocht en vloog over de kop. Bij de landing brak een deel van zijn fiets af. De renner van Trek-Segafredo reed de tijdrit op een andere fiets wel uit en kwam op ruim 4 minuten van winnaar Mattia Cattaneo binnen.

Mollema is opgenomen in de selectie voor het WK, dat komende week in België plaatsvindt.

Meer uit Sport

Thunder verslaat Pacers in zevende duel van NBA-finale

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft Indiana Pacers verslagen in het zevende en laatste duel in de NBA-finale in het Amerikaanse Oklahoma City. Het werd 103-91.

16 minuten geleden
Springruiters moeten zege op CHIO aan Amerikaan Cook laten

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters hebben naast de zege gegrepen in de Grand Prix van het CHIO in Rotterdam. De zege ging naar de Amerikaan Karl Cook met Caracole de la Roque. Bas Moerings was met zijn paard Ipsthar de beste Nederlander op de vijfde plaats.

10 uur geleden
Motorcrosser Coldenhoff derde in GP van Groot-Brittannië

WINCHESTER (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP-klasse als derde geëindigd bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 34-jarige motorcrosser won op het circuit van Matterley Basin de eerste manche en werd vijfde in de tweede manche. De zege ging naar de Fransman Romain Febvre, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won.

10 uur geleden
Nederlandse hockeyers winnen Pro League na nederlaag Australië

LONDEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben in navolging van de hockeysters de eindzege in de Pro League zekergesteld zonder zelf in actie te komen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kon de titel vieren doordat concurrent Australië met 2-1 verloor van Engeland.

10 uur geleden
Alcaraz pakt voor tweede keer titel op Queen's

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft in Londen voor de tweede keer het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was zondag in de finale in drie sets te sterk voor de Tsjech Jiri Lehecka: 7-5 6-7 (5) 6-2. In 2023 won Alcaraz Queen's voor het eerst, vorig jaar verloor hij in de tweede ronde.

11 uur geleden
Almeida wint Ronde van Zwitserland met derde ritzege

STOCKHÜTTE (ANP) - Wielrenner João Almeida heeft de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Portugees van UAE Team Emirates nam met de winst in de afsluitende klimtijdrit van 10 kilometer van Beckenried naar Stockhütte de leiding over van de Fransman Kévin Vauquelin.

12 uur geleden
Tennisser Boeblik klopt Medvedev en wint grastoernooi Halle

HALLE (ANP) - Aleksandr Boeblik heeft het grastoernooi van Halle gewonnen. De 27-jarige tennisser uit Kazachstan versloeg in de finale in twee sets de als derde geplaatste Daniil Medvedev uit Rusland: 6-3 7-6 (4).

13 uur geleden