Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mojo waarschuwt voor treinproblemen rond concerten Beyoncé

Mojo waarschuwt voor treinproblemen rond concerten Beyoncé

AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator Mojo heeft bezoekers van de concerten van Beyoncé in Amsterdam komend weekend gewaarschuwd voor verwachte treinproblemen. Alle bezoekers hebben een mail ontvangen met de waarschuwing "rekening te houden met drukte en vertragingen".

Beyoncé staat zaterdag en zondag in de Johan Cruijff ArenA met haar Renaissance Tour. De ArenA ligt op loopafstand van twee treinstations, Amsterdam Bijlmer ArenA en Duivendrecht. Maar beide stations zijn komend weekend moeilijker bereikbaar door werkzaamheden aan het spoor. Er is geen treinverkeer mogelijk tussen Amsterdam Centraal en Amsterdam Bijlmer ArenA en er rijden geen treinen tussen Haarlem en Amsterdam Sloterdijk. "We raden aan om je heen- en terugreis goed voor te bereiden", schrijft Mojo aan de bezoekers van het concert.

De werkzaamheden op Amsterdam Centraal beginnen in de nacht van donderdag op vrijdag en duren het hele weekend. Een woordvoerder van NS laat weten dat het onderhoud van ProRail in Amsterdam al bekend was bij Mojo toen het concert werd ingepland. "Mojo informeert nu hun bezoekers, heel goed", aldus de zegsvrouw. Het is niet zo dat er helemaal geen treinen rijden in Amsterdam, maar wel is er een aangepaste dienstregeling met andere vertrektijden en vertreksporen.

Extra reistijd

NS en ProRail raden reizigers die komend weekend naar de hoofdstad afreizen aan goed de reisplanner te checken en rekening te houden met extra reistijd. Tussen Amsterdam Sloterdijk en Haarlem zullen bussen rijden.

ProRail laat weten dat onder meer wissels en sporen worden weggehaald om de perrons tussen sporen 7 en 8 te kunnen verlengen. Ook is er groot onderhoud nodig aan de wissels en aan de bovenleiding bij de Dijksgracht. De aangepaste dienstregeling geldt tot de nacht van zondag op maandag, tot ongeveer 02.00 uur.

Concertgangers in Amsterdam hadden de laatste tijd vaker problemen met de trein. Vorig weekend strandden veel bezoekers van een concert van Harry Styles in Amsterdam nadat een storing bij ProRail het treinverkeer rond de hoofdstad plat had gelegd. In september stopten geen treinen op Bijlmer ArenA tijdens uitverkochte concerten in de de Ziggo Dome (Kensington) en AFAS Live (Yade Lauren), vanwege de drukte rondom de Grand Prix in Zandvoort.

Meer uit Binnenland

Picnic roept runderbavette terug om E. coli bacterie

AMSTERDAM (ANP) - Onlinesupermarkt en bezorgdienst Picnic waarschuwt klanten de premium runderbavette van leverancier 't Slagershuys niet te eten. Het product kan de schadelijke STEC bacterie, een soort E. coli, bevatten.

8 uur geleden
Astrid Holleeder: Afwezigheid in RTL Tonight had veiligheidsreden

HILVERSUM (ANP) - Dat Astrid Holleeder de laatste maanden niet te zien was in RTL Tonight, dat haar als vaste duider had aangetrokken, had te maken met haar veiligheid. Dat vertelt zij in RTL Boulevard.

9 uur geleden
Moslims in Nederland beginnen aan vastenmaand ramadan

DEN HAAG (ANP) - Nederlandse moslims beginnen aan de ramadan. De eerste dag van de vastenmaand, die elk jaar op een ander moment begint, werd dinsdag vastgesteld in Saudi-Arabië. Dit startpunt wordt door veel Nederlandse moslims gevolgd. Zij beginnen woensdag. Voor onder anderen Turks-Nederlandse moslims stond het begin van de ramadan al eerder vast aan de hand van berekeningen: hun vastentijd begint donderdag.

11 uur geleden
OM eist 14 jaar cel voor moord op Haagse garagehouder in 1992

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag veertien jaar cel geëist tegen de 71-jarige Ruben B. voor betrokkenheid bij de moord op garagehouder Louis 'Loek' van Dam in 1992 in Den Haag. De 64-jarige Van Dam werd op 27 januari van dat jaar in zijn garage in de Kritzingerstraat van achteren doodgeschoten met zes kogels, twee in zijn achterhoofd en vier in zijn rug. "Loek van Dam is geëxecuteerd zonder de moordenaar in zijn ogen te kunnen kijken", zei de officier van justitie.

14 uur geleden
Medewerker wint rechtszaak tegen justitiedienst over toelage

ROTTERDAM (ANP) - Een werknemer van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) heeft recht op een maandelijkse toelage voor gevaarlijke werkomstandigheden. Tijdens zijn werk draagt de man regelmatig een mitrailleur en een zwaar vest. De kantonrechter is het met hem eens dat daar een financiële vergoeding bij hoort.

15 uur geleden
Man (78) aangehouden na bedreiging agenten bij woning Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft maandagavond een 78-jarige man aangehouden na een dreigende situatie bij een woning in de Transvaalstraat in Amsterdam-Oost. De man stak daarbij met een mes in de richting van agenten en gooide vanuit zijn bovenwoning goederen naar hen. De betrokken agenten hebben aangifte gedaan, meldt de politie dinsdag.

16 uur geleden
OM in hoger beroep in zaak over gooien paal op Feyenoord-medewerker

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie in Rotterdam gaat in hoger beroep in de zaken tegen twee verdachten die een zware paal op een supportersbegeleider van Feyenoord gooiden. Dat gebeurde na afloop van de wedstrijd tegen Fenerbahçe in augustus.

16 uur geleden