MOJO waarschuwt fans opnieuw voor late eindtijd Madonna
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO waarschuwt bezoekers zaterdag opnieuw om rekening te houden met een late eindtijd van de show van Madonna. Dat laat een woordvoerster zaterdagochtend weten, nadat de zangeres vrijdagavond het publiek in de Amsterdamse Ziggo Dome uren had laten wachten.
De organisator had toen ook vooraf al gewaarschuwd voor een latere eindtijd en raadde bezoekers aan om met de auto te komen of de tijden van het openbaar vervoer goed in de gaten te houden. Madonna begon vrijdag tegen 22.30 uur aan haar concert, zo'n anderhalf uur later dan gepland. De show was uiteindelijk rond 00.45 uur afgelopen. Tijdens het wachten op de 65-jarige zangeres klonken fluitconcerten in de zaal en ook op sociale media deelden fans hun ongenoegen.
MOJO kan niet zeggen hoe laat Madonna zaterdagavond op het podium verschijnt. "Dat bepaalt Madonna en daar hebben wij verder geen invloed op", stelt MOJO. "We vragen het publiek om rekening te houden met een late eindtijd."
Dat de 'Queen of Pop' haar fans laat wachten voor haar optredens, is niet nieuw. Dat deed de zangeres al eerder tijdens haar huidige tournee en ook in het verleden kwam ze vaker laat opdagen. Zo verscheen ze in 2016 pas om 23.30 uur op het toneel in Australië. Madonna bedankte toen het publiek dat ze ruim 2,5 uur hadden gewacht. "Jullie waren hier te vroeg", zou ze hebben gegrapt. "Jullie zouden de tijd moeten hebben genomen voor jullie haar en make-up, dan was ik niet te laat geweest."
Meer uit Binnenland
NIJKERK (ANP) - De schade van een explosie vrijdagavond bij het Israëlcentrum in Nijkerk (Gelderland) is beperkt gebleven, "maar de impact is groot". Dat stelt het centrum zaterdagochtend op zijn website. Bij een hek om het pand is een voorwerp ontploft en de politie doet onderzoek. Niemand raakte gewond.
8 minuten geledenSINT-MICHIELSGESTEL (ANP) - De politie heeft dinsdagmiddag een man aangehouden die in het Brabantse Sint-Michielsgestel meerdere woningen binnendrong en bij een vrouw de keel dichtkneep. Dat bevestigt een politiewoordvoerster na berichtgeving van Omroep Brabant. Het gaat om een 28-jarige man. Zijn woonplaats is bij de politie niet bekend.
48 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Na jaren van stijging is het aantal meldingen van wolvenaanvallen op vee in het eerste kwartaal voor het eerst afgenomen. In de eerste drie maanden van dit jaar kwamen er 255 meldingen binnen bij BIJ12, de organisatie die namens de provincies wolvenzaken afhandelt. In dezelfde periode vorig jaar lag dat aantal nog aanzienlijk hoger op 385 meldingen, blijkt uit een data-analyse van het ANP.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Het treinverkeer rond Den Bosch wordt zaterdagochtend hervat. Eerder was er geen treinverkeer mogelijk tussen Den Bosch en Tilburg en Den Bosch en Boxtel vanwege een spoorverzakking bij Vught.
6 uur geledenVLISSINGEN (ANP) - In Vlissingen is een politieactie om hulp te bieden bij een persoon met "onbegrepen gedrag" vrijdagavond geëindigd met een aanhouding waarbij een schot is gelost, meldt de politie Zeeland. Tijdens de actie in de Kasteelstraat raakte een diensthond gewond.
10 uur geledenNIJKERK (ANP) - Bij het Israëlcentrum in het Gelderse Nijkerk heeft vrijdagavond laat een explosie plaatsgevonden. Het centrum van de organisatie Christenen voor Israël beschrijft het pand op zijn website als 'een ontmoetingsplek voor christenen met hart voor Israël'.
10 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - De twintig actievoerders die zijn opgepakt voor de bezetting van een gebouw van de Universiteit Maastricht zijn vrijdag vrijgelaten, maar blijven wel verdachte. Dat laat de politie weten.
16 uur geleden