MOJO waarschuwt fans opnieuw voor late eindtijd Madonna
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO waarschuwt bezoekers zaterdag opnieuw om rekening te houden met een late eindtijd van de show van Madonna. Dat laat een woordvoerster zaterdagochtend weten, nadat de zangeres vrijdagavond het publiek in de Amsterdamse Ziggo Dome uren had laten wachten.
De organisator had toen ook vooraf al gewaarschuwd voor een latere eindtijd en raadde bezoekers aan om met de auto te komen of de tijden van het openbaar vervoer goed in de gaten te houden. Madonna begon vrijdag tegen 22.30 uur aan haar concert, zo'n anderhalf uur later dan gepland. De show was uiteindelijk rond 00.45 uur afgelopen. Tijdens het wachten op de 65-jarige zangeres klonken fluitconcerten in de zaal en ook op sociale media deelden fans hun ongenoegen.
MOJO kan niet zeggen hoe laat Madonna zaterdagavond op het podium verschijnt. "Dat bepaalt Madonna en daar hebben wij verder geen invloed op", stelt MOJO. "We vragen het publiek om rekening te houden met een late eindtijd."
Dat de 'Queen of Pop' haar fans laat wachten voor haar optredens, is niet nieuw. Dat deed de zangeres al eerder tijdens haar huidige tournee en ook in het verleden kwam ze vaker laat opdagen. Zo verscheen ze in 2016 pas om 23.30 uur op het toneel in Australië. Madonna bedankte toen het publiek dat ze ruim 2,5 uur hadden gewacht. "Jullie waren hier te vroeg", zou ze hebben gegrapt. "Jullie zouden de tijd moeten hebben genomen voor jullie haar en make-up, dan was ik niet te laat geweest."
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Buitenlandminister Tom Berendsen (CDA) heeft de Israëlische ambassadeur ontboden, vanwege de behandeling van opvarenden van de Global Sumud Flotilla. Op beelden is te zien dat activisten van de vloot, die op weg was naar Gaza, ruw behandeld werden.
40 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Medewerkers in het openbaar vervoer gaan op woensdag 24 juni in de ochtend staken uit onvrede over het kabinetsbeleid rond sociale zekerheid, heeft FNV aangekondigd. Werknemers in het trein-, bus-, tram- en metrovervoer beginnen die dag pas om 08.00 uur met werken. Door de werkonderbreking staat het ov in de vroege ochtend volgens de vakbond stil.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De man die wordt verdacht van het veroorzaken van een explosie bij het partijkantoor van D66 in Den Haag blijft negentig dagen langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de Haagse rechtbank woensdag bepaald.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De oplevering van het eerste ASW-fregat loopt jaren vertraging op. "Het oorspronkelijke scheepsontwerp bleek niet stabiel te zijn", aldus Defensie. De nieuwe Anti Submarine Warfare (ASW) fregatten worden gebouwd door Damen en zijn gespecialiseerd in het bestrijden van onderzeeboten.
4 uur geledenBREDA (ANP) - De pornowebsite Motherless is weer online nadat de Nederlandse autoriteiten die begin mei offline hadden gehaald. Op de site, die door een bedrijf in het Brabantse Steenbergen wordt gehost, vond CNN vorige maand 20.000 video's van vrouwen die misbruikt werden in hun slaap. Het Openbaar Ministerie doet onderzoek naar de website.
5 uur geledenSELLINGEN (ANP) - De gemeente Westerwolde maakt zich grote zorgen over de gevolgen van het nieuwe toegangsbeleid dat asielopvangorgaan COA sinds woensdag voert bij het aanmeldcentrum in Ter Apel. Het is daar inmiddels dusdanig vol dat het COA alleen kwetsbare mensen binnenlaat.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlandse queerorganisaties zetten samen met burgerrechtenorganisatie Bits of Freedom een eerste juridische stap tegen Meta om de verwijdering van tientallen Instagram-accounts aan te vechten. Het moederbedrijf van het platform handelt tegen de wet door accounts zonder geldige reden en bezwaarprocedure te sluiten, stellen onder meer COC Nederland, Club Church en No Limits! Art Castle.
6 uur geleden