MOJO waarschuwt fans opnieuw voor late eindtijd Madonna
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO waarschuwt bezoekers zaterdag opnieuw om rekening te houden met een late eindtijd van de show van Madonna. Dat laat een woordvoerster zaterdagochtend weten, nadat de zangeres vrijdagavond het publiek in de Amsterdamse Ziggo Dome uren had laten wachten.
De organisator had toen ook vooraf al gewaarschuwd voor een latere eindtijd en raadde bezoekers aan om met de auto te komen of de tijden van het openbaar vervoer goed in de gaten te houden. Madonna begon vrijdag tegen 22.30 uur aan haar concert, zo'n anderhalf uur later dan gepland. De show was uiteindelijk rond 00.45 uur afgelopen. Tijdens het wachten op de 65-jarige zangeres klonken fluitconcerten in de zaal en ook op sociale media deelden fans hun ongenoegen.
MOJO kan niet zeggen hoe laat Madonna zaterdagavond op het podium verschijnt. "Dat bepaalt Madonna en daar hebben wij verder geen invloed op", stelt MOJO. "We vragen het publiek om rekening te houden met een late eindtijd."
Dat de 'Queen of Pop' haar fans laat wachten voor haar optredens, is niet nieuw. Dat deed de zangeres al eerder tijdens haar huidige tournee en ook in het verleden kwam ze vaker laat opdagen. Zo verscheen ze in 2016 pas om 23.30 uur op het toneel in Australië. Madonna bedankte toen het publiek dat ze ruim 2,5 uur hadden gewacht. "Jullie waren hier te vroeg", zou ze hebben gegrapt. "Jullie zouden de tijd moeten hebben genomen voor jullie haar en make-up, dan was ik niet te laat geweest."
Meer uit Binnenland
NIJMEGEN (ANP) - De twaalf medewerkers van het Radboudumc die uit voorzorg in quarantaine zitten omdat ze mogelijk zijn blootgesteld aan het hantavirus, zijn niet besmettelijk geweest voor anderen. "Bloedonderzoek heeft dit bevestigd", meldt het Nijmeegse ziekenhuis op een pagina met veelgestelde vragen over de situatie.
2 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft het azc-protest in Loosdrecht woensdagavond beëindigd en daarbij is tegen enkele demonstranten het waterkanon gebruikt. Dat was rond 22.00 uur.
3 uur geledenORANJESTAD (ANP) - De zes Caribische eilanden binnen het koninkrijk Nederland kunnen volgens premier Rob Jetten een goed voorbeeld zijn voor hoe de energietransitie goed kan werken. Dat Aruba momenteel juist inzet op gas hoeft volgens de minister-president geen probleem te zijn.
3 uur geledenANTALYA (ANP) - Zangeres Karsu heeft woensdag in de Turkse stad Antalya een koninklijke onderscheiding gekregen. Ze is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De Nederlandse ambassadeur in Turkije, Joep Wijnands, heeft namens de koning de onderscheiding uitgereikt.
3 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft de demonstranten in Loosdrecht woensdagavond opgedragen weg te gaan. De situatie rond het protest begon in de loop van de avond grimmig te worden en er werd ook vuurwerk afgestoken. De mobiele eenheid is ter plaatse met onder meer een waterkanon.
3 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - In Loosdrecht wordt woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de noodopvang van asielzoekers in het gemeentehuis. De ruim 150 demonstranten staan vanwege een noodverordening en een veiligheidsrisicogebied die door de gemeente zijn ingesteld iets verderop.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bijna een derde van de 430 klachten die het Landelijk Aktie Komitee Scholieren (LAKS) tot nu toe heeft binnengekregen over geluidsoverlast gaat over fatbikes. Dat zegt bestuurslid en woordvoerder Inass Jagour. Het gaat bijvoorbeeld om alarmen van fatbikes op het schoolplein.
5 uur geleden