MOJO waarschuwt fans opnieuw voor late eindtijd Madonna
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO waarschuwt bezoekers zaterdag opnieuw om rekening te houden met een late eindtijd van de show van Madonna. Dat laat een woordvoerster zaterdagochtend weten, nadat de zangeres vrijdagavond het publiek in de Amsterdamse Ziggo Dome uren had laten wachten.
De organisator had toen ook vooraf al gewaarschuwd voor een latere eindtijd en raadde bezoekers aan om met de auto te komen of de tijden van het openbaar vervoer goed in de gaten te houden. Madonna begon vrijdag tegen 22.30 uur aan haar concert, zo'n anderhalf uur later dan gepland. De show was uiteindelijk rond 00.45 uur afgelopen. Tijdens het wachten op de 65-jarige zangeres klonken fluitconcerten in de zaal en ook op sociale media deelden fans hun ongenoegen.
MOJO kan niet zeggen hoe laat Madonna zaterdagavond op het podium verschijnt. "Dat bepaalt Madonna en daar hebben wij verder geen invloed op", stelt MOJO. "We vragen het publiek om rekening te houden met een late eindtijd."
Dat de 'Queen of Pop' haar fans laat wachten voor haar optredens, is niet nieuw. Dat deed de zangeres al eerder tijdens haar huidige tournee en ook in het verleden kwam ze vaker laat opdagen. Zo verscheen ze in 2016 pas om 23.30 uur op het toneel in Australiƫ. Madonna bedankte toen het publiek dat ze ruim 2,5 uur hadden gewacht. "Jullie waren hier te vroeg", zou ze hebben gegrapt. "Jullie zouden de tijd moeten hebben genomen voor jullie haar en make-up, dan was ik niet te laat geweest."
Meer uit Binnenland
ZEVENBERGEN (ANP) - Dat Moerdijk ook wordt genoemd in een onderzoek naar locaties voor een kleine kerncentrale in Noord-Brabant leidde woensdag tijdens een informatieavond tot vragen van bewoners. Afgelopen weken werd bekend dat het dorp mogelijk moet verdwijnen ten behoeve van een ander energieproject: Powerport. Het onderzoek naar locaties voor een kleine kerncentrale viel daar "bijzonder ongelukkig" mee samen, zei gedeputeerde Wilma Dirken van de provincie.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schrijver Anja Meulenbelt krijgt de P.C. Hooft-prijs 2026 voor haar beschouwend proza. Ze krijgt 60.000 euro, die hoort bij de belangrijke literaire oeuvreprijs voor een Nederlandse schrijver.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Stint-ondernemers Edwin Renzen en Peter Noorlander hebben woensdag in de rechtbank toegegeven dat zij onjuiste informatie hebben opgenomen in gebruikershandleidingen. Zo schreven zij dat de elektrische bolderkar voldeed aan Europese veiligheidsrichtlijnen, terwijl dit niet klopte. Ook in een aanvraag bij het ministerie van Infrastructuur meldden zij volgens het Openbaar Ministerie ten onrechte dat de Stint voldeed aan de benodigde veiligheidseisen. Het OM verdenkt de bedrijven van het tweetal van onder meer valsheid in geschrifte.
10 uur geledenUITWIJK (ANP) - In het dorpje Uitwijk in de gemeente Altena is vogelgriep vastgesteld op een vleeskuikenbedrijf. Alle kuikens op de locatie in Noord-Brabant worden gedood.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Regionale omroepen zijn vanaf 2026 live te volgen op NPO Start, de streamingdienst van de publieke omroep. Minister Gouke Moes (Media, BBB) heeft hiertoe besloten, omdat hij het belangrijk vindt dat regionale publieke omroepen "voor iedereen beter vindbaar en zichtbaar zijn". De demissionaire bewindsman gaat daarom ook de Mediawet aanpassen, schrijft hij in een Kamerbrief.
11 uur geledenBILTHOVEN (ANP) - Iets meer dan 2,25 miljoen mensen hebben dit najaar een vaccinatie tegen het coronavirus gekregen. Dat meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). De opkomst is iets lager dan vorig jaar, toen er ruim 2,5 miljoen prikken werden gezet tijdens de najaarsronde. Het jaar daarvoor, in 2023, kregen ruim 2,7 miljoen mensen een coronavaccinatie.
11 uur geledenHOORN (ANP) - Acteur en komiek Hans Otjes is overleden. Hij stierf maandag op 78-jarige leeftijd in zijn woonplaats Hoorn, heeft zijn familie woensdag bekendgemaakt.
12 uur geleden