Mohoric wint tweede etappe Ronde van Valencia
LA VALLDIGNA (ANP) - De Sloveen Matej Mohoric heeft de tweede etappe van de Ronde van Valencia gewonnen. Het was een rit over 162 kilometer van Canals naar La Valldigna met een lastige klim kort voor de finish. In de afdaling naar de meet viel de renner van Bahrain Victorious aan waarna hij met iets meer dan 10 seconden voorsprong als eerste de finish passeerde.
De Italiaan Giovanni Lonardi won de sprint om de tweede plaats, voor zijn landgenoot Simone Consonni. De leiderstrui bleef in handen van de Italiaan Alessandro Tonelli, de winnaar van de eerste etappe. Mohoric volgt in het klassement op ruim 1 minuut.
Mohoric (29) is een specialist als het om dalen gaat. Met een aanval in de afdaling na de Poggio won hij een kleine twee jaar geleden Milaan-Sanremo. Vorig jaar was hij onder meer ritwinnaar in de Tour de France en sloot hij het seizoen af met winst op het WK gravel.
"Mijn ploeggenoten hebben me goed afgezet voor de klim, ik moet ze bedanken", vertelde hij bij Eurosport. Mohoric toonde aan al vroeg in vorm te zijn: "Ik wil er dit jaar meteen in de Omloop Het Nieuwsblad staan." De Ronde van Valencia eindigt zondag.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Max Verstappen vindt de RB22 van Red Bull Racing nog niet goed genoeg om echt voor een overwinning te kunnen strijden. "De tweede plaats was het maximale resultaat. Ik had niet de snelheid van Kimi Antonelli en zeker niet van Lando Norris", zei Verstappen tijdens de persconferentie in Madrid, waar hij zondag op de Madring op de tweede plaats eindigde.
20 minuten geledenMADRID (ANP) - Kimi Antonelli vindt dat de zege in Madrid naar Lando Norris had moeten gaan. Dat zei de 20-jarige Formule 1-coureur van Mercedes na afloop van zijn overwinning bij de Grote Prijs van Spanje. "Het was een hele moeilijke race. Het ging allemaal niet vanzelf. Het is goed om te winnen, maar ik vond dat Lando de winst verdiende", aldus Antonelli.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Max Verstappen vindt zijn tweede plaats bij de Grote Prijs van Spanje een "ongelooflijk" resultaat. "Dit is heel goed voor ons", zei Verstappen na de race op de Madring waar hij met zijn Red Bull achter de Italiaanse winnaar Kimi Antonelli eindigde en de Brit Lando Norris voor zich hield.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse klassementsleider Kimi Antonelli (20) heeft zondag de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 op de Madring gewonnen. Het was de achtste zege van de coureur van Mercedes dit seizoen. Max Verstappen (28) eindigde met zijn Red Bull op het nieuwe circuit in de Spaanse hoofdstad voor de derde keer dit seizoen op de tweede plaats. De Brit Lando Norris (26) werd in zijn McLaren derde.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Russische atleten hebben een beroep gedaan op internationale sport- en mensenrechtenorganisaties om een einde te maken aan hun inmiddels vier jaar durende schorsing door de mondiale atletiekbond World Athletics. Ze voeren in een open brief aan dat de uitsluiting 'verwoestende gevolgen' heeft voor hun sportcarrière.
2 uur geledenMISANO (ANP) - Marc Márquez heeft in de Grote Prijs van San Marino zijn vijfde zege van dit seizoen geboekt in de MotoGP. De Spaanse wegracer nam met de winst op het circuit van Misano de leiding in de WK-stand over van zijn landgenoot Jorge Martín. De twee rijders hebben evenveel punten, maar regerend wereldkampioen Márquez heeft meer GP's gewonnen dit jaar.
3 uur geledenGRANADA (ANP) - De laatste lokale ronde van de slotrit van de Ronde van Spanje van zondag in Granada zal niet meer meetellen voor het algemene klassement. Dat heeft de organisatie bevestigd.
3 uur geleden