Mogelijke herstart Duits voetbalseizoen nog te vroeg voor Reus
DORTMUND (ANP) - Marco Reus is er nog niet bij bij Borussia Dortmund, mocht de Duitse voetbalcompetitie deze maand weer van start gaan. Dat schrijft Bild. De krant noemt 16 mei nog te vroeg voor een rentree van de aanvoerder. Reus staat sinds begin februari met een ernstige spierblessure aan de kant, maar rekent nog op een rentree dit seizoen nu de coronacrisis de voortgang van de competitie sinds begin maart in de weg heeft gezeten.
Woensdag wordt mogelijk beslist of de Bundesliga op 16 dan wel 23 mei wordt hervat. Trainer Lucien Favre liet volgens Bild weten voorzichtig te willen zijn met het inzetten van de middenvelder.
Reus zelf ziet het optimistischer. "Ik zit op schema", zei hij bij RTL. "De coronacrisis kwam mij in zoverre goed uit dat ik wat meer tijd had om aan mijn herstel te werken. Ik heb al eens gezegd dat ik in mei weer wil terugkeren en nu hoop ik dat dat gaat gebeuren", aldus de international die vaak heeft gekampt met blessures.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
14 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
17 uur geleden