Mogelijke herstart Duits voetbalseizoen nog te vroeg voor Reus
DORTMUND (ANP) - Marco Reus is er nog niet bij bij Borussia Dortmund, mocht de Duitse voetbalcompetitie deze maand weer van start gaan. Dat schrijft Bild. De krant noemt 16 mei nog te vroeg voor een rentree van de aanvoerder. Reus staat sinds begin februari met een ernstige spierblessure aan de kant, maar rekent nog op een rentree dit seizoen nu de coronacrisis de voortgang van de competitie sinds begin maart in de weg heeft gezeten.
Woensdag wordt mogelijk beslist of de Bundesliga op 16 dan wel 23 mei wordt hervat. Trainer Lucien Favre liet volgens Bild weten voorzichtig te willen zijn met het inzetten van de middenvelder.
Reus zelf ziet het optimistischer. "Ik zit op schema", zei hij bij RTL. "De coronacrisis kwam mij in zoverre goed uit dat ik wat meer tijd had om aan mijn herstel te werken. Ik heb al eens gezegd dat ik in mei weer wil terugkeren en nu hoop ik dat dat gaat gebeuren", aldus de international die vaak heeft gekampt met blessures.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
3 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
6 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
18 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
21 uur geleden