Mogelijke herstart Duits voetbalseizoen nog te vroeg voor Reus
DORTMUND (ANP) - Marco Reus is er nog niet bij bij Borussia Dortmund, mocht de Duitse voetbalcompetitie deze maand weer van start gaan. Dat schrijft Bild. De krant noemt 16 mei nog te vroeg voor een rentree van de aanvoerder. Reus staat sinds begin februari met een ernstige spierblessure aan de kant, maar rekent nog op een rentree dit seizoen nu de coronacrisis de voortgang van de competitie sinds begin maart in de weg heeft gezeten.
Woensdag wordt mogelijk beslist of de Bundesliga op 16 dan wel 23 mei wordt hervat. Trainer Lucien Favre liet volgens Bild weten voorzichtig te willen zijn met het inzetten van de middenvelder.
Reus zelf ziet het optimistischer. "Ik zit op schema", zei hij bij RTL. "De coronacrisis kwam mij in zoverre goed uit dat ik wat meer tijd had om aan mijn herstel te werken. Ik heb al eens gezegd dat ik in mei weer wil terugkeren en nu hoop ik dat dat gaat gebeuren", aldus de international die vaak heeft gekampt met blessures.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
29 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
16 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
21 uur geleden