Mogelijke herstart Duits voetbalseizoen nog te vroeg voor Reus
DORTMUND (ANP) - Marco Reus is er nog niet bij bij Borussia Dortmund, mocht de Duitse voetbalcompetitie deze maand weer van start gaan. Dat schrijft Bild. De krant noemt 16 mei nog te vroeg voor een rentree van de aanvoerder. Reus staat sinds begin februari met een ernstige spierblessure aan de kant, maar rekent nog op een rentree dit seizoen nu de coronacrisis de voortgang van de competitie sinds begin maart in de weg heeft gezeten.
Woensdag wordt mogelijk beslist of de Bundesliga op 16 dan wel 23 mei wordt hervat. Trainer Lucien Favre liet volgens Bild weten voorzichtig te willen zijn met het inzetten van de middenvelder.
Reus zelf ziet het optimistischer. "Ik zit op schema", zei hij bij RTL. "De coronacrisis kwam mij in zoverre goed uit dat ik wat meer tijd had om aan mijn herstel te werken. Ik heb al eens gezegd dat ik in mei weer wil terugkeren en nu hoop ik dat dat gaat gebeuren", aldus de international die vaak heeft gekampt met blessures.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
6 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.
8 uur geledenGLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.
8 uur geleden