Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mogelijk zeer zacht weer volgende week

Mogelijk zeer zacht weer volgende week

DEN HAAG (ANP) - De kans bestaat dat het volgende week opvallend warm wordt voor de tijd van het jaar. In het zuiden kan het mogelijk ruim 20 graden worden, voorspelt Weeronline.

Komend weekend wordt het nog tussen de 16 en 18 graden. Na het weekend voert een zuidwestenwind echter warmere lucht naar Nederland en kan de temperatuur in het zuiden stijgen tot ruim 20 graden. In het noorden, waar de scholen volgende week herfstvakantie hebben, wordt het tussen de 17 en 19 graden. Volgens Weeronline zijn deze temperaturen opvallend hoog voor de tijd van het jaar: normaal is het half oktober rond de 15 graden.

Verder kan er regelmatig een buitje vallen en staat er een stevige wind, die aan de kust een windkracht van 5 of 6 kan bereiken. De kans op een herfststorm acht het weerbureau "bijzonder klein".

Meer uit Binnenland

Bomen op spoor rond Haarlem, ook elders stormschade gemeld

DEN HAAG (ANP) - Door een boom op het spoor rijden er zondagavond geen treinen tussen Haarlem en Zandvoort. Ook tussen Haarlem en Amsterdam Centraal is het treinverkeer verstoord omdat er een boom op het spoor ligt: op dat traject rijden minder sprinters. De hinder houdt in beide gevallen naar verwachting tot ongeveer 23.15 uur aan, is te zien in de reisplanner van de NS.

2 uur geleden
Politie onderzoekt dood vrouw in Eindhoven, man aangehouden

EINDHOVEN (ANP) - In een appartement in Eindhoven is zondag een vrouw "onder verdachte omstandigheden" dood gevonden. De politie heeft in de buurt een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar overlijden.

3 uur geleden
Kustwacht stelt aantal gewonden op vrachtschip bij van 5 naar 3

SCHIERMONNIKOOG (ANP) - Het aantal gewonden op het vrachtschip UHL Freedom is bijgesteld van vijf naar drie, meldt de kustwacht zondag. Twee van de drie gewonden zijn naar het ziekenhuis vervoerd. Het is niet bekend hoe het met de derde gewonde gaat.

5 uur geleden
Vrouw zwaargewond door mishandeling tijdens feest in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam is dit weekend een vrouw zwaargewond geraakt door een zware mishandeling tijdens een feest. Het incident gebeurde zaterdagochtend vroeg, meldt de politie zondag.

6 uur geleden
Vrachtschip stuurloos boven Schiermonnikoog, vijf gewonden

SCHIERMONNIKOOG (ANP) - Een vrachtschip dat onder Portugese vlag vaart, is stuurloos geraakt op de Noordzee ten noorden van Schiermonnikoog. De eerste prioriteit van de hulpdiensten is het helpen van de vijf gewonden aan boord, zegt een woordvoerder van de kustwacht. Hoe de bemanningsleden gewond zijn geraakt, is nog niet bekend.

7 uur geleden
Weeronline: Boelo is officieel eerste herfststorm van 2026

HOUTEN (ANP) - Storm Boelo, die momenteel over Nederland raast, is officieel de eerste herfststorm van dit jaar. Op Vlieland kwam het tussen 11.00 en 12.00 uur tot een gemiddelde windkracht 9. Ook in IJmuiden waait het flink en werden windstoten van 115 kilometer per uur gemeten, meldt Weeronline.

9 uur geleden
Walibi sluit scarezones eerder na vechtpartijen

BIDDINGHUIZEN (ANP) - Walibi heeft zaterdagavond tijdens Halloween Fright Nights de scarezones eerder gesloten na vechtpartijen tussen bezoekers. De politie zette de mobiele eenheid in om de orde te herstellen en mensen uit het park te escorteren. Volgens een woordvoerder van het pretpark veroorzaakte een groep bezoekers bewust onrust.

12 uur geleden