Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mogelijk ook drie medewerkers Formule 1-teams besmet

Mogelijk ook drie medewerkers Formule 1-teams besmet

MELBOURNE (ANP/RTR) - In aanloop naar de start van het nieuwe Formule 1-seizoen heeft het nieuwe coronavirus mogelijk ook de teams getroffen. Twee medewerkers van Haas en één van McLaren zijn mogelijk besmet en worden in afwachting van de resultaten van de onderzoeken op hun hotelkamers gehouden. De raceteams hebben dat bevestigd.

"Twee stafleden vertoonden vanochtend enkele koortsachtige symptomen. Omdat we de richtlijnen volgen, zijn ze getest", meldde Haas. McLaren zei de resultaten snel te verwachten en dat de voorbereiding op schema loopt.

Zowel Haas als McLaren is gevestigd in Groot-Brittannië, terwijl Haas nauwe banden heeft met het Italiaanse Ferrari, dat de motoren levert.

Nieuwe seizoen

Het nieuwe seizoen in de Formule 1 wordt zondag ingeluid in Melbourne. De organisatie heeft laten weten dat toeschouwers gewoon welkom zijn. Vorig jaar waren er meer dan 300.000 mensen aanwezig tijdens het raceweekend in Australië.

In aanloop naar de eerste race van dit seizoen protesteerden tegenstanders door middel van 'skywriting' tegen de race. In de lucht boven Sydney was de tekst "STOP F1" te zien.

Meer uit Sport

Lamens op US Open in hoofdstadion Arthur Ashe tegen Swiatek

NEW YORK (ANP) - Suzan Lamens komt donderdag op de US Open in actie in het Arthur Ashe Stadium, het grootste tennisstadion ter wereld. De Nederlandse en de Poolse Iga Swiatek zijn ingedeeld in de eerste partij van de dag, die om 17.30 uur Nederlandse tijd begint.

2 uur geleden
Djokovic op US Open in vier sets langs Amerikaan Svajda

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat op de US Open in de derde ronde. De 38-jarige Serviër verloor de eerste set in een tiebreak van de Amerikaan Zachary Svajda, maar trok de partij daarna alsnog naar zich toe: 6-7 (5) 6-3 6-3 6-1. In de eerste ronde had Djokovic ook afgerekend met een Amerikaan, Learner Tien.

3 uur geleden
Schilder wint finale Diamond League na ongeldige poging Mitton

ZÜRICH (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder heeft de finale van de Diamond League in Zürich gewonnen. De 26-jarige Volendamse noteerde 20,26 meter als beste afstand en eindigde daarmee als tweede achter Sarah Mitton. De Canadese, die tot 20,67 meter kwam, bleek bij haar winnende stoot buiten de ring te zijn gekomen voordat de kogel de grond raakte. Dat is niet toegestaan.

4 uur geleden
Formule 1-team McLaren vanaf 2026 met Mastercard als naamsponsor

AMSTERDAM (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft een meerjarige overeenkomst gesloten met Mastercard als naamsponsor. Dat maakte de formatie van WK-leider Oscar Piastri en Lando Norris bekend tijdens een bijeenkomst op het Westergasterrein in Amsterdam. De samenwerking gaat vanaf het nieuwe seizoen in, meldde teambaas Zak Brown over 'McLaren Mastercard Formula 1-team'.

5 uur geleden
Servië volgende tegenstander Nederlandse volleybalsters op WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters nemen het vrijdag in de achtste finales van het WK in Thailand op tegen Servië. De Servische speelsters verloren hun laatste groepswedstrijd met 3-1 in sets van Japan (23-25 28-30 25-23 18-25) en eindigden daarmee als tweede in groep H, waardoor ze Nederland treffen.

9 uur geleden
Wielrenster Adegeest rijdt komende twee seizoenen voor Lidl-Trek

WATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.

12 uur geleden
Verstappen kijkt uit naar race voor zee van Oranjefans

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.

12 uur geleden