Mogelijk laatste Spelen na uitschakeling boogschutster Schloesser
PARIJS (ANP) - Handboogschutster Gaby Schloesser is op haar waarschijnlijk laatste Olympische Spelen direct uitgeschakeld in de individuele knock-outfase. De 30-jarige winnares van zilver in Tokio verloor in de eerste ronde met 6-2 in sets van de voor eigen publiek spelende Lisa Barbelin. Daarmee is het toernooi in Parijs klaar voor de Mexicaanse Nederlandse.
Schloesser miste in de landenwedstrijd met Quinty Roeffen en Laura van der Winkel net een medaille. Ze verloren de halve finale na een shoot-off van latere winnaar Zuid-Korea en Mexico was te sterk in de strijd om het brons.
Schloesser lijkt haar carrière daardoor te beëindigen met één keer olympisch zilver, van de gemengde landenwedstrijd in Tokio met Steve Wijler. Het duo werd deze Spelen al vroeg uitgeschakeld.
In Parijs gaf Schloesser aan dat ze zich de komende jaren meer wil richten op haar familie, hoewel ze deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028 niet volledig uitsluit.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
4 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
8 uur geleden