Mogelijk laatste Spelen na uitschakeling boogschutster Schloesser
PARIJS (ANP) - Handboogschutster Gaby Schloesser is op haar waarschijnlijk laatste Olympische Spelen direct uitgeschakeld in de individuele knock-outfase. De 30-jarige winnares van zilver in Tokio verloor in de eerste ronde met 6-2 in sets van de voor eigen publiek spelende Lisa Barbelin. Daarmee is het toernooi in Parijs klaar voor de Mexicaanse Nederlandse.
Schloesser miste in de landenwedstrijd met Quinty Roeffen en Laura van der Winkel net een medaille. Ze verloren de halve finale na een shoot-off van latere winnaar Zuid-Korea en Mexico was te sterk in de strijd om het brons.
Schloesser lijkt haar carrière daardoor te beëindigen met één keer olympisch zilver, van de gemengde landenwedstrijd in Tokio met Steve Wijler. Het duo werd deze Spelen al vroeg uitgeschakeld.
In Parijs gaf Schloesser aan dat ze zich de komende jaren meer wil richten op haar familie, hoewel ze deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028 niet volledig uitsluit.
Meer uit Sport
MONTMÉLO (ANP) - Max Verstappen rijdt dit weekeinde in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië met een splinternieuwe motor. "Dat moet wel, want de oude doet het niet meer. Anders ben ik straks Fred Flintstone", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan het raceweekend.
3 uur geledenVILLARS-LES-DOMBES (ANP) - Wout van Aert heeft de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike was in Villars-les-Dombes de snelste in de massasprint, voor de Fransman Hugo Hofstetter en Phil Bauhaus uit Duitsland.
4 uur geledenMONTMÉLO (ANP) - Kimi Antonelli is zelf ook verbaasd dat hij al in zijn tweede jaar de Formule 1 domineert. De 19-jarige Italiaan van Mercedes won de laatste vijf grands prix en leidt riant in het wereldkampioenschap. "Als je me twee jaar geleden had gezegd dat ik ooit het kampioenschap zou leiden, had ik je voor gek verklaard", zei hij tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië. "Maar ik ben blij dat ik in deze positie verkeer en dankbaar voor de kans die ik heb gekregen."
5 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.
8 uur geledenROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.
10 uur geleden