Moeizame zege Atlético Madrid op hekkensluiter Almería
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich met de elfde overwinning van het seizoen voorlopig op de derde plaats genesteld in La Liga. De ploeg van trainer Diego Simeone was in eigen stadion met 2-1 maar net te sterk voor hekkensluiter Almería. FC Barcelona heeft evenveel punten en speelt zondagavond nog tegen streekgenoot Girona, de nummer 2 op de ranglijst achter Real Madrid.
Het bezoek van Almeriá zou voor Atlético een mooie gelegenheid moeten zijn aan het doelsaldo te werken. Daar leek het in de eerste helft ook op want Álvaro Morata en Ángel Correa hadden de thuisploeg al na 22 minuten aan een 2-0-voorsprong geholpen. Beide keren was Antoine Griezmann belangrijk in de voorbereiding met een assist en een pass op Rodrigo de Paul, die Correa bediende.
Net nadat Memphis Depay na een uur in het veld was gekomen als vervanger van Morata scoorde Almería tegen. Een schot van Álex Pozo werd door zijn ploeggenoot Léo Baptistão van richting veranderd. Doelman Jan Oblak kreeg de bal daardoor niet klemvast waarna Baptistão kon scoren: 2-1. Niet veel later was Sergio Arribas dicht bij de gelijkmaker, maar Oblak redde. Dat deed de vaak uitblinkende doelman ook bij een schot van Baptistão.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
47 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
49 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
21 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geleden