Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moeizame zege Atlético Madrid op hekkensluiter Almería

Moeizame zege Atlético Madrid op hekkensluiter Almería

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich met de elfde overwinning van het seizoen voorlopig op de derde plaats genesteld in La Liga. De ploeg van trainer Diego Simeone was in eigen stadion met 2-1 maar net te sterk voor hekkensluiter Almería. FC Barcelona heeft evenveel punten en speelt zondagavond nog tegen streekgenoot Girona, de nummer 2 op de ranglijst achter Real Madrid.

Het bezoek van Almeriá zou voor Atlético een mooie gelegenheid moeten zijn aan het doelsaldo te werken. Daar leek het in de eerste helft ook op want Álvaro Morata en Ángel Correa hadden de thuisploeg al na 22 minuten aan een 2-0-voorsprong geholpen. Beide keren was Antoine Griezmann belangrijk in de voorbereiding met een assist en een pass op Rodrigo de Paul, die Correa bediende.

Net nadat Memphis Depay na een uur in het veld was gekomen als vervanger van Morata scoorde Almería tegen. Een schot van Álex Pozo werd door zijn ploeggenoot Léo Baptistão van richting veranderd. Doelman Jan Oblak kreeg de bal daardoor niet klemvast waarna Baptistão kon scoren: 2-1. Niet veel later was Sergio Arribas dicht bij de gelijkmaker, maar Oblak redde. Dat deed de vaak uitblinkende doelman ook bij een schot van Baptistão.

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

8 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

9 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

9 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

10 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

11 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

11 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

13 uur geleden