Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moederbedrijf Thuisbezorgd.nl beëindigt beursnotering in Londen

Moederbedrijf Thuisbezorgd.nl beëindigt beursnotering in Londen

AMSTERDAM (ANP) - Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd.nl, zal per 27 december zijn beursnotering aan de Londense beurs beëindigen. Het bedrijf streeft hiermee naar een vereenvoudiging van de organisatie en het verminderen van administratieve lasten en kosten. De aandelen blijven genoteerd op Euronext Amsterdam. Voor aandeelhouders die hun aandelen op Euronext Amsterdam hebben, verandert er verder niets.

Ook de regelgevingsvereisten van de Britse beursnotering en de lage handelsvolumes van het aandeel op de beurs in Londen hebben bijgedragen aan dit besluit, aldus het Nederlands-Britse internetbedrijf. De laatste handelsdag in Londen is 24 december.

Eerder deze maand maakte Just Eat Takeaway de verkoop bekend van de Amerikaanse maaltijdbezorger Grubhub aan branchegenoot Wonder. Het bedrijf zocht al langer naar een koper voor het onderdeel, dat in 2021 werd overgenomen voor 7,3 miljard dollar. Sindsdien heeft het bedrijf voor miljarden aan waarde afgeschreven op de dochteronderneming.

Meer uit Financieel

Nederlandse consumenten geven weer iets meer geld uit, merkt ING

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse consumenten lijken na maanden van terughoudendheid weer iets meer te besteden. Dat concluderen onderzoekers van ING op basis van transactiedata van de bank. ING verwacht bovendien dat deze ontwikkeling zich verder doorzet door hogere lonen en een verbetering van het consumentenvertrouwen.

37 minuten geleden
Financiële positie grote pensioenfondsen opnieuw verbeterd

DEN HAAG (ANP) - De financiële positie van vijf grote Nederlandse pensioenfondsen is in het derde kwartaal opnieuw verbeterd. Dit komt onder meer door de gestegen rente. Ook zijn hun beleggingen meer waard geworden. Dit melden ambtenarenpensioenfonds ABP, zorgfonds PFZW, metaalfonds PMT, bpfBOUW en metalektrofonds PME.

1 uur geleden
Nederlandse consumenten geven weer iets meer geld uit, merkt ING

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse consumenten lijken na maanden van terughoudendheid weer iets meer te besteden. Dat concluderen onderzoekers van ING op basis van transactiedata van de bank. ING verwacht bovendien dat deze ontwikkeling zich verder doorzet door hogere lonen en een verbetering van het consumentenvertrouwen.

1 uur geleden
Winst Tesla opnieuw gekelderd, omzet wel flink hoger

AUSTIN (ANP) - Tesla heeft ook in het derde kwartaal van dit jaar flink minder winst geboekt, ondanks een hogere omzet. Dat komt naar voren uit de woensdag gepubliceerde resultaten van de Amerikaanse elektrische autofabrikant. Tesla wist daarmee niet te profiteren van een stijging van de verkopen, die begin deze maand al werden gemeld.

3 uur geleden
Netflix onderuit op lager Wall Street na resultaten

NEW YORK (ANP) - Netflix is woensdag onderuitgegaan op de aandelenbeurs in New York. Dat gebeurde na de presentatie van de kwartaalresultaten van het streamingbedrijf. Daaruit kwam naar voren dat Netflix last heeft gehad van een lopend geschil met de Braziliaanse belastingautoriteiten, dat resulteerde in een forse kostenpost. Het aandeel zakte ruim 10 procent.

3 uur geleden
Nazaten Astrid Lindgren klagen limonademerk 'Pipi' aan

STOCKHOLM (ANP/DPA) - Nazaten van de Zweedse kinderboekenschrijfster Astrid Lindgren hebben een rechtszaak aangespannen tegen een limonademerk uit Kroatië. Het gaat om het merk 'Pipi', wat volgens de kinderen en kleinkinderen van Lindgren, de bedenker van Pippi Langkous, een schending is van het merkenrecht.

5 uur geleden
Brussel keurt fusie FrieslandCampina met Belgische Milcobel goed

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie heeft de fusie tussen zuivelconcern FrieslandCampina en de Belgische branchegenoot Milcobel goedgekeurd. Volgens Brussel zijn er geen zorgen dat de fusie leidt tot een belemmering van de concurrentie op de markten waar de bedrijven actief zijn. Dat heeft FrieslandCampina woensdag bekendgemaakt.

6 uur geleden