Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moederbedrijf Thuisbezorgd opnieuw langer op Amsterdamse beurs

Moederbedrijf Thuisbezorgd opnieuw langer op Amsterdamse beurs

AMSTERDAM (ANP) - Maaltijdbestelbedrijf Just Eat Takeaway blijft voorlopig genoteerd aan de Amsterdamse aandelenbeurs. Het moederbedrijf van Thuisbezorgd had in 2020 aangegeven die notering te willen opgeven, maar stelde dat begin vorig jaar al uit. Nu is er opnieuw uitstel gekomen.

Naast een notering in Amsterdam heeft Just Eat Takeaway, dat ontstond uit een fusie tussen het Nederlandse Takeaway.com en het Britse Just Eat, er ook een in Londen. Bij de afronding van de samenvoeging zeiden de beide bedrijven nog alleen die notering in de Britse hoofdstad te willen behouden.

Ook aan de Nasdaq waren de aandelen van Just Eat Takeaway te verhandelen. Daar komt nu wel een einde aan, maakte de maaltijdbezorger bekend. De kleine hoeveelheid aandelen die daar wordt verhandeld, was de belangrijkste reden voor het besluit.

Het is nog niet zeker dat Just Eat Takeaway ook op de langere termijn vasthoudt aan noteringen in Londen en Amsterdam. Het bedrijf waarschuwt dat het de beurssituatie nog altijd beoordeelt.

Meer uit Financieel

FT: Amerikaanse Chevron en Quantum bieden op activiteiten Lukoil

HOUSTON (ANP) - Het Amerikaanse olieconcern Chevron en de Texaanse investeringsmaatschappij Quantum Energy Partners willen samen de internationale activiteiten van de gesanctioneerde Russische oliemaatschappij Lukoil PJSC overnemen, meldt de Financial Times.

3 minuten geleden
Sky News: investeerder Advent achter overnamebod op InPost

AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Investeringsmaatschappij Advent International zit achter het overnamebod op het in Amsterdam genoteerde Poolse postkluisjesbedrijf InPost. Dat meldt Sky News. Volgens Sky News geeft Advent leiding aan een investeringsconsortium dat InPost van de beurs wil halen.

16 minuten geleden
Bunq vraagt opnieuw Amerikaanse bankvergunning aan

AMSTERDAM (ANP) - Onlinebank bunq heeft opnieuw een aanvraag ingediend voor een Amerikaanse bankvergunning. Die vergunning heeft de Nederlandse financiƫle app nodig voor een volledige lancering in de Verenigde Staten.

19 minuten geleden
CBS: inflatie licht gedaald naar 2,8 procent

DEN HAAG (ANP) - De inflatie in Nederland is in december licht gedaald naar 2,8 procent. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. In november bedroeg de inflatie nog 2,9 procent op jaarbasis en in oktober was dat 3,1 procent.

1 uur geleden
Nieuwe records op Wall Street na hernieuwd AI-optimisme

NEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag met duidelijke winsten gesloten. De Dow-Jonesindex en de S&P 500 bereikten recordstanden, gevoed door optimisme over de groeimogelijkheden voor kunstmatige intelligentie. De Amerikaanse ingreep in Venezuela lijkt tot dusver tot weinig zorgen te leiden bij beleggers.

9 uur geleden
Overheidsfunctionarissen bespreken export olie Venezuela naar VS

HOUSTON (ANP) - Amerikaanse en Venezolaanse regeringsfunctionarissen bespreken de mogelijkheid om ruwe aardolie uit Venezuela te exporteren naar raffinaderijen in de Verenigde Staten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden.

9 uur geleden
KLM: trucks onderweg met vloeistof voor ijsvrij maken vliegtuigen

AMSTELVEEN (ANP) - KLM meldt dat de eerste trucks met vloeistof om vliegtuigen ijsvrij te maken onderweg zijn naar Nederland. Eerder op de dag waarschuwde de luchtvaartmaatschappij dat het einde van de voorraad in zicht kwam op Schiphol.

9 uur geleden