Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moederbedrijf Thuisbezorgd opnieuw langer op Amsterdamse beurs

Moederbedrijf Thuisbezorgd opnieuw langer op Amsterdamse beurs

AMSTERDAM (ANP) - Maaltijdbestelbedrijf Just Eat Takeaway blijft voorlopig genoteerd aan de Amsterdamse aandelenbeurs. Het moederbedrijf van Thuisbezorgd had in 2020 aangegeven die notering te willen opgeven, maar stelde dat begin vorig jaar al uit. Nu is er opnieuw uitstel gekomen.

Naast een notering in Amsterdam heeft Just Eat Takeaway, dat ontstond uit een fusie tussen het Nederlandse Takeaway.com en het Britse Just Eat, er ook een in Londen. Bij de afronding van de samenvoeging zeiden de beide bedrijven nog alleen die notering in de Britse hoofdstad te willen behouden.

Ook aan de Nasdaq waren de aandelen van Just Eat Takeaway te verhandelen. Daar komt nu wel een einde aan, maakte de maaltijdbezorger bekend. De kleine hoeveelheid aandelen die daar wordt verhandeld, was de belangrijkste reden voor het besluit.

Het is nog niet zeker dat Just Eat Takeaway ook op de langere termijn vasthoudt aan noteringen in Londen en Amsterdam. Het bedrijf waarschuwt dat het de beurssituatie nog altijd beoordeelt.

Meer uit Financieel

Greenpeace: droogte en hitte kosten Duitse economie 36 miljard

BERLIJN (ANP/DPA) - De extreme hitte en droogte van de afgelopen tijd hebben de Duitse economie een schade bezorgd van minstens 36 miljard euro, stelt milieuorganisatie Greenpeace. Het gaat dan bijvoorbeeld om schade aan land- en tuinbouw, schade door natuurbranden en lagere productiviteit van werknemers die leden onder de hitte.

54 minuten geleden
Verzekeraars krijgen minder klachten, wel meer over schade

AMSTERDAM (ANP) - Verzekeraars hebben vorig jaar opnieuw minder klachten ontvangen. Dat blijkt uit cijfers die de Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft gekregen van 170 aanbieders. Wel klaagden consumenten vaker over schadeverzekeringen.

1 uur geleden
Hongaarse kerncentrale gaat weer op volle capaciteit produceren

BOEDAPEST (ANP/BLOOMBERG) - De energieproductie bij de enige kerncentrale van Hongarije gaat deze week weer naar volledige capaciteit. Dat heeft de Hongaarse premier Peter Magyar gezegd. De centrale moest eerder deze maand bijna volledig stilgelegd worden door het sterk gedaalde waterpeil van de Donau, waardoor er onvoldoende koelwater was.

1 uur geleden
AEX-index begint voorzichtig aan belangrijke beursweek

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is maandag met een klein verlies begonnen. Beleggers deden het rustig aan in afwachting van belangrijke gebeurtenissen later deze week. Zo komt Nvidia, de grootste verkoper van AI-chips ter wereld, woensdag met resultaten. De kwartaalcijfers van het meest waardevolle bedrijf ter wereld vormen een nieuwe test voor de torenhoge verwachtingen rond kunstmatige intelligentie en de hoge koerswaarderingen van AI-bedrijven.

2 uur geleden
Brouwers: steeds meer Nederlanders kopen bier over de grens

DEN HAAG (ANP) - Steeds meer Nederlanders kopen hun bier over de grens. Die conclusie trekt brancheorganisatie Nederlandse Brouwers uit een studie van onderzoeksbureau Circana. Volgens het onderzoek dalen de bierverkopen in grensregio's sterker dan in de rest van Nederland.

3 uur geleden
Goudprijs naar hoogste niveau in meer dan drie maanden

LONDEN (ANP/BLOOMBERG/BELGA) - De goudprijs is maandag gestegen naar het hoogste niveau in meer dan drie maanden. Dat heeft te maken met de aangekondigde ingreep van het Amerikaanse ministerie van Financiën op de markt voor staatsobligaties.

3 uur geleden
Thuisbezorgd-oprichter investeert in bestelplatform Butlaroo

EINDHOVEN (ANP) - Thuisbezorgd-oprichter Jitse Groen heeft een miljoeneninvestering gedaan in het Eindhovense technologiebedrijf Butlaroo. Groen wordt daardoor minderheidsaandeelhouder in het snelgroeiende bedrijf, dat bekend is van het met een QR-code bestellen in de horeca.

3 uur geleden