Moederbedrijf Thuisbezorgd opnieuw langer op Amsterdamse beurs
AMSTERDAM (ANP) - Maaltijdbestelbedrijf Just Eat Takeaway blijft voorlopig genoteerd aan de Amsterdamse aandelenbeurs. Het moederbedrijf van Thuisbezorgd had in 2020 aangegeven die notering te willen opgeven, maar stelde dat begin vorig jaar al uit. Nu is er opnieuw uitstel gekomen.
Naast een notering in Amsterdam heeft Just Eat Takeaway, dat ontstond uit een fusie tussen het Nederlandse Takeaway.com en het Britse Just Eat, er ook een in Londen. Bij de afronding van de samenvoeging zeiden de beide bedrijven nog alleen die notering in de Britse hoofdstad te willen behouden.
Ook aan de Nasdaq waren de aandelen van Just Eat Takeaway te verhandelen. Daar komt nu wel een einde aan, maakte de maaltijdbezorger bekend. De kleine hoeveelheid aandelen die daar wordt verhandeld, was de belangrijkste reden voor het besluit.
Het is nog niet zeker dat Just Eat Takeaway ook op de langere termijn vasthoudt aan noteringen in Londen en Amsterdam. Het bedrijf waarschuwt dat het de beurssituatie nog altijd beoordeelt.
Meer uit Financieel
HOUSTON (ANP) - Het Amerikaanse olieconcern Chevron en de Texaanse investeringsmaatschappij Quantum Energy Partners willen samen de internationale activiteiten van de gesanctioneerde Russische oliemaatschappij Lukoil PJSC overnemen, meldt de Financial Times.
3 minuten geledenAMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Investeringsmaatschappij Advent International zit achter het overnamebod op het in Amsterdam genoteerde Poolse postkluisjesbedrijf InPost. Dat meldt Sky News. Volgens Sky News geeft Advent leiding aan een investeringsconsortium dat InPost van de beurs wil halen.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Onlinebank bunq heeft opnieuw een aanvraag ingediend voor een Amerikaanse bankvergunning. Die vergunning heeft de Nederlandse financiƫle app nodig voor een volledige lancering in de Verenigde Staten.
19 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De inflatie in Nederland is in december licht gedaald naar 2,8 procent. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. In november bedroeg de inflatie nog 2,9 procent op jaarbasis en in oktober was dat 3,1 procent.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag met duidelijke winsten gesloten. De Dow-Jonesindex en de S&P 500 bereikten recordstanden, gevoed door optimisme over de groeimogelijkheden voor kunstmatige intelligentie. De Amerikaanse ingreep in Venezuela lijkt tot dusver tot weinig zorgen te leiden bij beleggers.
9 uur geledenHOUSTON (ANP) - Amerikaanse en Venezolaanse regeringsfunctionarissen bespreken de mogelijkheid om ruwe aardolie uit Venezuela te exporteren naar raffinaderijen in de Verenigde Staten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - KLM meldt dat de eerste trucks met vloeistof om vliegtuigen ijsvrij te maken onderweg zijn naar Nederland. Eerder op de dag waarschuwde de luchtvaartmaatschappij dat het einde van de voorraad in zicht kwam op Schiphol.
9 uur geleden