Moederbedrijf Facebook stelt terugkeer naar kantoor in VS uit
MENLO PARK (ANP/RTR) - Personeel van Facebook-moeder Meta in de Verenigde Staten hoeft voorlopig nog niet terug naar kantoor. Het bedrijf heeft de heropening van het kantoor uitgesteld. Personeel dat op termijn naar kantoor terugkeert zal wel een bewijs moeten kunnen overleggen dat ze een boosterprik tegen het coronavirus hebben gehad.
Meta is daarmee het zoveelste bedrijf in de VS dat zijn heropeningsplannen herziet. Eigenlijk zou personeel vanaf 31 januari weer welkom zijn op kantoor. Dat is nu na 28 maart. Meta eist al dat al zijn Amerikaanse werknemers die naar kantoor komen, gevaccineerd zijn tegen het coronavirus. Werknemers hebben tot 14 maart de tijd om te beslissen of ze naar kantoor terugkeren. Ze kunnen ook een verzoek indienen om fulltime op afstand te werken of om tijdelijk thuis te werken.
Werknemers die vanwege medische of religieuze redenen niet gevaccineerd zijn, kunnen een verzoek indienen om op afstand te blijven werken. Wie zich niet aan de voorschriften houdt, kan worden ontslagen.
Meer uit Financieel
EINDHOVEN (ANP) - Het is weer mogelijk voor vliegtuigen om te landen op Eindhoven Airport. Dat meldt de luchthaven op X. Vrijdagochtend had de luchthaven nog dusdanig veel last van mist dat er tijdelijk geen toestellen konden landen. Inmiddels is het weer verbeterd.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Netflix koopt de tv- en filmstudio's en het streamingplatform van Warner Bros. Discovery. Daarmee krijgt 's werelds populairste streamingdienst voor films en series ook veel klassieke en populaire films in handen, zoals de reeks Harry Potter-films en Citizen Kane. Ook lijft Netflix zijn streamingrivaal HBO Max in. Bij de deal in contanten en aandelen wordt heel Warner Bros. Discovery gewaardeerd op 82,7 miljard dollar, hebben de bedrijven bekendgemaakt.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Brussel ziet af van een mogelijke boete voor socialmediabedrijf TikTok omdat het Chinese bedrijf toezeggingen heeft gedaan voor het transparanter maken van zijn database van advertenties. Dat meldt de Europese Commissie vrijdag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Huishoudens die zijn aangesloten op het warmtenet met een laag verbruik gaan mogelijk volgend jaar meer betalen voor de levering van warmte. Dat volgt uit de maximale warmtetarieven die de Autoriteit Consument & Markt (ACM) vrijdag bekendmaakte voor energieleveranciers.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese Commissie heeft socialemediaplatform X een boete opgelegd van 120 miljoen euro voor het overtreden van Europese digitale regels, onder meer vanwege misleiding over blauwe vinkjes.
2 uur geledenROME (ANP/RTR) - De wereldwijde voedselprijzen zijn in november voor de derde maand op rij gedaald. Alle belangrijke basisvoedingsmiddelen, met uitzondering van granen, lieten vorige maand een daling zien, meldt de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties (FAO). De daling kwam voornamelijk door ruime voorraden.
2 uur geledenLUXEMBURG (ANP) - De economie van de eurozone is in het derde kwartaal van dit jaar iets sterker gegroeid dan eerder gemeld. Volgens een nieuwe raming van het Europese statistiekbureau Eurostat bedroeg de groei 0,3 procent in vergelijking met een kwartaal eerder. Bij een eerdere schatting werd nog een groei van 0,2 procent op kwartaalbasis gemeld.
3 uur geleden