Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modric van waarde voor winnend Real

Modric van waarde voor winnend Real

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het eigen Estadio Santiago Bernabéu een zege geboekt op subtopper Real Sociedad. Real boog een vroege achterstand om in een 3-1-overwinning. Luka Modric was twee keer de aangever en hij bepaalde zelf de eindstand.

Sociedad nam al in de tweede minuut verrassend de leiding via Willian José, die profiteerde van een mislukte terugspeelbal van de Madrileense aanvoerder Sergio Ramos. Het antwoord van Real liet op zich wachten tot de 37e minuut. Karim Benzema werkte de bal op aangeven van Modric in het doel. Het was voor Benzema al zijn tiende doelpunt van het seizoen. Kort na rust maakte Federico Valverde er met een schot van afstand 2-1 van, waarna Modric zelf met links voor de 3-1 tekende. Het is de eerste keer dat Modric bij drie doelpunten betrokken was in een La Liga-wedstrijd.

Halverwege de tweede helft viel Gareth Bale in bij Real en de Welshman werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. In de slotfase was Bale nog dicht bij de 4-1, maar zijn inzet ging voorlangs.

Real Madrid nestelde zich naast FC Barcelona, dat eerder op zaterdag nipt wist te winnen bij Leganés. Beide topclubs hebben 28 punten uit dertien duels.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

42 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

52 minuten geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

57 minuten geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

1 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

1 uur geleden