Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modric van waarde voor winnend Real

Modric van waarde voor winnend Real

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het eigen Estadio Santiago Bernabéu een zege geboekt op subtopper Real Sociedad. Real boog een vroege achterstand om in een 3-1-overwinning. Luka Modric was twee keer de aangever en hij bepaalde zelf de eindstand.

Sociedad nam al in de tweede minuut verrassend de leiding via Willian José, die profiteerde van een mislukte terugspeelbal van de Madrileense aanvoerder Sergio Ramos. Het antwoord van Real liet op zich wachten tot de 37e minuut. Karim Benzema werkte de bal op aangeven van Modric in het doel. Het was voor Benzema al zijn tiende doelpunt van het seizoen. Kort na rust maakte Federico Valverde er met een schot van afstand 2-1 van, waarna Modric zelf met links voor de 3-1 tekende. Het is de eerste keer dat Modric bij drie doelpunten betrokken was in een La Liga-wedstrijd.

Halverwege de tweede helft viel Gareth Bale in bij Real en de Welshman werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. In de slotfase was Bale nog dicht bij de 4-1, maar zijn inzet ging voorlangs.

Real Madrid nestelde zich naast FC Barcelona, dat eerder op zaterdag nipt wist te winnen bij Leganés. Beide topclubs hebben 28 punten uit dertien duels.

Meer uit Voetbal

Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

40 minuten geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

4 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

6 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

6 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

7 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

11 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

18 uur geleden