Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modric van waarde voor winnend Real

Modric van waarde voor winnend Real

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het eigen Estadio Santiago Bernabéu een zege geboekt op subtopper Real Sociedad. Real boog een vroege achterstand om in een 3-1-overwinning. Luka Modric was twee keer de aangever en hij bepaalde zelf de eindstand.

Sociedad nam al in de tweede minuut verrassend de leiding via Willian José, die profiteerde van een mislukte terugspeelbal van de Madrileense aanvoerder Sergio Ramos. Het antwoord van Real liet op zich wachten tot de 37e minuut. Karim Benzema werkte de bal op aangeven van Modric in het doel. Het was voor Benzema al zijn tiende doelpunt van het seizoen. Kort na rust maakte Federico Valverde er met een schot van afstand 2-1 van, waarna Modric zelf met links voor de 3-1 tekende. Het is de eerste keer dat Modric bij drie doelpunten betrokken was in een La Liga-wedstrijd.

Halverwege de tweede helft viel Gareth Bale in bij Real en de Welshman werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. In de slotfase was Bale nog dicht bij de 4-1, maar zijn inzet ging voorlangs.

Real Madrid nestelde zich naast FC Barcelona, dat eerder op zaterdag nipt wist te winnen bij Leganés. Beide topclubs hebben 28 punten uit dertien duels.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

9 minuten geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

9 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

9 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

9 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

9 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

12 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

12 uur geleden