Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modric van waarde voor winnend Real

Modric van waarde voor winnend Real

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het eigen Estadio Santiago Bernabéu een zege geboekt op subtopper Real Sociedad. Real boog een vroege achterstand om in een 3-1-overwinning. Luka Modric was twee keer de aangever en hij bepaalde zelf de eindstand.

Sociedad nam al in de tweede minuut verrassend de leiding via Willian José, die profiteerde van een mislukte terugspeelbal van de Madrileense aanvoerder Sergio Ramos. Het antwoord van Real liet op zich wachten tot de 37e minuut. Karim Benzema werkte de bal op aangeven van Modric in het doel. Het was voor Benzema al zijn tiende doelpunt van het seizoen. Kort na rust maakte Federico Valverde er met een schot van afstand 2-1 van, waarna Modric zelf met links voor de 3-1 tekende. Het is de eerste keer dat Modric bij drie doelpunten betrokken was in een La Liga-wedstrijd.

Halverwege de tweede helft viel Gareth Bale in bij Real en de Welshman werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. In de slotfase was Bale nog dicht bij de 4-1, maar zijn inzet ging voorlangs.

Real Madrid nestelde zich naast FC Barcelona, dat eerder op zaterdag nipt wist te winnen bij Leganés. Beide topclubs hebben 28 punten uit dertien duels.

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

2 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

2 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

2 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

5 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

6 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

6 uur geleden