Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modric van waarde voor winnend Real

Modric van waarde voor winnend Real

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het eigen Estadio Santiago Bernabéu een zege geboekt op subtopper Real Sociedad. Real boog een vroege achterstand om in een 3-1-overwinning. Luka Modric was twee keer de aangever en hij bepaalde zelf de eindstand.

Sociedad nam al in de tweede minuut verrassend de leiding via Willian José, die profiteerde van een mislukte terugspeelbal van de Madrileense aanvoerder Sergio Ramos. Het antwoord van Real liet op zich wachten tot de 37e minuut. Karim Benzema werkte de bal op aangeven van Modric in het doel. Het was voor Benzema al zijn tiende doelpunt van het seizoen. Kort na rust maakte Federico Valverde er met een schot van afstand 2-1 van, waarna Modric zelf met links voor de 3-1 tekende. Het is de eerste keer dat Modric bij drie doelpunten betrokken was in een La Liga-wedstrijd.

Halverwege de tweede helft viel Gareth Bale in bij Real en de Welshman werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. In de slotfase was Bale nog dicht bij de 4-1, maar zijn inzet ging voorlangs.

Real Madrid nestelde zich naast FC Barcelona, dat eerder op zaterdag nipt wist te winnen bij Leganés. Beide topclubs hebben 28 punten uit dertien duels.

Meer uit Voetbal

FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

1 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

2 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

6 uur geleden
Gakpo wil kwalificatie met Oranje tegen Zweden al veiligstellen

KANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.

6 uur geleden
Portugees Ronaldo evenaart record Messi met zesde WK-deelname

HOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.

6 uur geleden
Messi was in tranen door 'lastige periode' op persoonlijk vlak

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentinië tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.

7 uur geleden