Modric gaat bijtekenen bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Luka Modric gaat zijn aflopende contract bij Real Madrid verlengen. Volgens Spaanse media zet de Kroatische spelmaker binnenkort zijn handtekening onder een verbintenis tot de zomer van 2022 in de Spaanse hoofdstad. De 35-jarige Kroaat speelt sinds 2012 bij Real.
De oud-speler van Dinamo Zagreb en Tottenham Hotspur won met de Spaanse grootmacht niet alleen twee landstitels, maar ook vier keer de Champions League (2014, 2016, 2017 en 2018). Modric is als routinier nog altijd een vaste waarde in het elftal van trainer Zinedine Zidane. Real ziet in Modric ook een mentor van de 22-jarige Noor Martin Ødegaard, die wordt gezien als zijn 'natuurlijke' opvolger.
De creatieve middenvelder leidde Kroatië op het WK van 2018 in Rusland naar de finale, waarin Frankrijk met 4-2 te sterk was. Modric werd gekozen tot beste voetballer van het toernooi. Hij ontving dat jaar ook de Gouden Bal van France Football en de FIFA riep hem uit tot speler van het jaar.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.
5 uur geledenCANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
15 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
1 dag geleden