Modric gaat bijtekenen bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Luka Modric gaat zijn aflopende contract bij Real Madrid verlengen. Volgens Spaanse media zet de Kroatische spelmaker binnenkort zijn handtekening onder een verbintenis tot de zomer van 2022 in de Spaanse hoofdstad. De 35-jarige Kroaat speelt sinds 2012 bij Real.
De oud-speler van Dinamo Zagreb en Tottenham Hotspur won met de Spaanse grootmacht niet alleen twee landstitels, maar ook vier keer de Champions League (2014, 2016, 2017 en 2018). Modric is als routinier nog altijd een vaste waarde in het elftal van trainer Zinedine Zidane. Real ziet in Modric ook een mentor van de 22-jarige Noor Martin Ødegaard, die wordt gezien als zijn 'natuurlijke' opvolger.
De creatieve middenvelder leidde Kroatië op het WK van 2018 in Rusland naar de finale, waarin Frankrijk met 4-2 te sterk was. Modric werd gekozen tot beste voetballer van het toernooi. Hij ontving dat jaar ook de Gouden Bal van France Football en de FIFA riep hem uit tot speler van het jaar.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
12 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
17 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
21 uur geleden