MLB-baas: geen reden om honkbalseizoen te staken
CORONAVIRUSNEW YORK (ANP/AFP) - De commissaris van de Amerikaanse honkbalcompetitie MLB is niet van plan het seizoen stil te leggen, ondanks dat er nieuwe coronabesmettingen zijn opgedoken bij honkbalteams en daardoor wederom een wedstrijd is uitgesteld. "We gaan spelen", zei commissaris Rob Manfred tegen ESPN. "Ik ben geen opgever en er is geen reden om nu te stoppen. We hebben flexibel moeten zijn, maar het is beheersbaar."
De St. Louis Cardinals zouden vrijdag in Milwaukee aantreden tegen de Brewers, maar die wedstrijd werd afgelast nadat twee honkballers van de Cardinals positief testten op het longvirus. Uit een tweede testronde blijkt dat nog een speler en meerdere medewerkers mogelijk ook besmet zijn. Daardoor kon de wedstrijd ook zaterdag niet worden ingehaald en is het ook onzeker of de ontmoeting tussen de Brewers en de Cardinals doorgeschoven kan worden naar zondag. De spelers en begeleiders van de St. Louis Cardinals zitten voorlopig in isolatie in hun hotelkamers.
De Major League ging een week geleden van start, maar besmettingen bij Miami Marlins en Philadelphia Phillies leidden al in de eerste dagen van het seizoen tot een reeks afgelastingen.
Meer uit Sport
SANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
49 minuten geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
13 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
17 uur geleden